Diskuse na téma Dárek pro kamarádku

05. 12. 2020 | Prosím o radu

Holky, potřebovala bych poradit, co budete kupovat svým kamarádkám na Vánoce ?

Simča 16.12.2023

Už mám všechno nakoupené, jen mi zbývá koupit poslední dárek pro mou nejlepší kamarádku. Ráda bych jí věnovala nějakou dobrou pleťovou kosmetiku, která bude účinná na vrásky. Poradíte, která pomůže s vlasy zatočit?

Mirka Simča 20.12.2023

Hele mě skvěle funguje česká kosmetika IUVENIO, používám ji už druhým rokem a nemohu si ji vynachválit. Používá ji i mám mamka a ta je z ní nadšená. Tak ji vyzkoušej určitě bude kamarádka spokojená, zatím komu jsem ji doporučila, tak si ji chválí.

Já dávala minulý rok kamarádce k Vánocům koženou peněženku. Moc si ji přála, pořád mluvila, jak si ji chce koupit, ale že počká ještě s tou svojí, že ještě není tak špatná. No tak jsem převzala iniciativu a jednu, co nejvíc podobnou té, o které mluvila, jí koupila :).

Maruška45 SimonaKrátka23 13.12.2023

Akde jste ji sehnala? Ráda bych si nějakou hezkou koupila, ale byla bych ráda, aby byla opravdu kvalitní a něco vydržela :).

SimonaKrátka23 SimonaKrátka23 16.12.2023

Kupovala jsem ji na Nejkufry. Co se týče kvality, tak tam mají opravdu jenom kvalitní věci, takže za to se můžu zaručit. Máme odtamtud doma už víc věcí a jsme s nimi spokojení.

leontyna 24.01.2023

doporucuji podivat se na Darkoviny...vzdy kdyz se nevim rady s darky, vyberu tam...nejradeji mam darkove balicky opravdu pro kazdeho...a ted na Valentyna maji spoustu tipu na darky ;)

Pavla 27.02.2022

Takto zpracovaná fotografie se mi moc líbí. Skleněná deska se hodí do každého interiéru.

Klára 25.02.2022

Mám od Onglazzudesku s fotografiíí dětí.

Renka 22.02.2022

Vy jste si taky nechala skleněnou desku u nich udělat?

Klára 17.02.2022

Kamarádka se bude vdávat, dostala jsem tip na originální dárek od www.onglazz.cz. Věnuji jí jejich dárkový poukaz, sama si pak desku navrhne.

Vanessa 05.10.2021

Já jsem kámošce koupila leginy od https://cs.dragonflybrand.com. Fakt si je přála. Jsou kvalitní a výběr mají moc hezký. Tak jsem ji udělala radost :)

Mandy Vanessa 31.10.2021

Ty jo, já jsem ten shop https://cs.dragonflybrand.com/ vůbec neznala, ale co tak koukám, tak jako věci mají moc hezký :) Jak sedí velikosti? :)

Vanessa Vanessa 24.11.2021

Perfektně. Já jsem ten shop taky neznala, ale jsem moc ráda, že jsem si na něj přišla. I ségře tam koupím leginy k vánocům :)

Laura Vanessa 02.01.2022

Já jsem si od nich koupila tento set https://cs.dragonflybrand.com/kolekce/krajka/produkty/krajkova-sportovni-podprsenka-nicole. Úplně jsem si ho zamilovala, jen jsem ho viděla :)

Simča Vanessa 02.02.2022

Hej, tak ta je moooc hezká :) Jak sedí velikost? Kupovala sis tu, co máš?

Vanda Vanessa 04.03.2022

Jasně, normálně mám M, takže i oblečení z dragonflybrand kupuju v této velikosti a sedí perfektně.

Elen 23.03.2021

Ten womanizer je taky boží :) chystám si objednat i ten satistfyer, protože jsem koukala, že je to novinka.

Elen 24.02.2021

Jakou máte v plánu jí kupovat ? Koukám, že je to hodně oblíbený dárek ke 30. :) řešily jsme to s holkama úplně stejně. Kdyby si nevěděla co, tak se podívej na e-kondomy, my jsme jí odtamtud koupily duální vibrátor

Inna Elen 25.02.2021

Na ekondomy jsme koukaly a líbí se nám ten womanizer :) nebo by si měla nějaký tip ?

Inna 18.02.2021

Kamarádka bude mít v březnu 30, tak jí s kamarádkama vybíráme nějakou hračičku. No snad se jí trefíme do vkusu.

Nikol 27.01.2021

Bodybe má pleťová séra. Mám to 7% a používám ho jak ráno tak i večer :)

Dana 27.01.2021

Jsou holky i nějaké krémy, co jsou vhodné tady do toho mrazivého počasí ?

Markéta Dana 19.02.2021

Jsou .. zrovna měsíc zpátky jsem si pořídila od iuvenia krém, na který jsem narazila v časopise a ten je super. Je hutnější, krásně se vstřebává a pleť je po něm krásně hebká.

Gabča 20.01.2021

Vzhledem k tomu, že mám hodně citlivou pleť tak si nejprve objednám ten kolagen booster, ten vypadá opravdu dobře a četla jsem na něj velmi dobré hodnocení, tak budu doufat, ža mi sedne a nebude mě štípat. Následně si pak dokoupím tu zbývající péči.

Lilly 17.01.2021

Tak to upřímně nevím jestli bych si troufla koupit takovou věc, když nevím co má kamarádka ráda, jako bavíme se o kde čem ale je fakt že na tohle téma jsme se nikdy nebavily.

Rita 16.01.2021

Co kamarádce koupit nějaký malý vibrátor ? Jak já říkám "škádlítko". To podle mě využije každá z nás i když se o tom moc nemluvíme ;)

Karla Rita 27.01.2021

No upřímně jsem nad tím přemýšlela, ale bojím se, aby ho vůbec používala. Je fakt že jsme se o tady tom nikdy nebavily jestli používáme nějaké hračky.

Gabča 28.12.2020

Může mít i nějaký účinek krém, který ten kolagen přímo obsahuje ?

Sára Gabča 06.01.2021

To víš, že má. Od loňska používám kosmetiku od iuvenia a ten jejich krém kolagen obsahuje. Nevím, co přesně má takový vliv, protože používám všechny přípravky postupně, jak by se mělo, ale ten efekt to prostě má.

Monika 28.12.2020

Jak dlouho se tady ty doplňky jako kolagen musím brát abych viděla nějaké zlepšení ?

Alice Monika 06.01.2021

No čím déle, tím samozřejmě lépe :) Většinou je vidět nějaký posun k lepšímu po 2 - 3 měsících.

Alice 17.12.2020

Sestra si pořád přála kolagen co má bodybe tak jsem jí koupila tříměsíční kúru :)

Hanka 17.12.2020

Kamarádku mám jenom jednu a té jsem koupila vibrační vajíčko, tak se těším až si to rozbalí :D

Laura Hanka 23.12.2020

Máš s tím vibračním vajíčkem zkušenost ? Koukala jsem na něj ale nevím jestli do něj jít nebo ne -_-


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat