Diskuse na téma Vybavení kuchyně

07. 12. 2020 | Prosím o radu

Z jakého e-shopu kupujete kuchyňské potřeby? Aby byly kvalitní a za rozumnou cenu? Dovybavuju kuchyň a sháním nějaké praktické držáky a úložné prostory.

Jaruškaa1 09.12.2020

Taky teď renovujeme kuchyň a chci mít tentokrát všechno dobře zorganizované, takže sháním praktické a jednotné koše na třídění odpadu a ještě nějaké šikovné a odolné krabice na věci do špajzu, takže se přidávám k dotazu, pokud jste někdo tohle kupoval. Díky

Micha-ella Jaruškaa1 21.07.2023

Já si koupila rovnou celou tuhle sadu https://www.bakly.cz/zone-denmark-sada-na-myti-nadobi-singles-black-330446 vypadá to moc hezky a je to fakt praktický. Nevím jestli sis představovala něco takovýho, ale zkus kouknout ;-)

Miruška22 Jaruškaa1 26.07.2023

Ty jo to je skvělý, přesně něco takovýho jsem si představovala, ale nemohla jsem to nikde sehnat aby to nepůsobilo lacině. Tohle je super, díky za sdílení :)

Kiska 12.12.2020

Super, díky za tip, ten regál na kolečkách by se mi hodil.

anastaziaa 14.12.2020

Koukněte sem na ideadomov cz já mám odtud super koše na třídění a mají spoustu ostatních doplňků do domácnosti.

Jaruškaa1 15.12.2020

Díky, mají tam hodně věcí co potřebuju a mají dobré ceny, tak zkouším objednat.

anastaziaa 18.12.2020

Není za co, já jsem to právě objevila a líbí se mi, že tam mají takové vychytávky.

Andrea 28.04.2023

Moc hezké věci mají na bakly.cz mají velký výběr a opravdu stylové a kvalitní kousky :-)

Bety-tyna Andrea 29.04.2023

Hledala jsem sklo do baru a tady mají krásný věci, mockrát díky že ses ozvala :-)

Alizee 20.07.2023

Já sháním do kuchyně nějaké praktické organizéry na takové ty malé věci (houbičku, kartáč na nádobí, hadr apod) nemám ráda když to je položené okolo dřezu a máme teď všechno nové a moderní tak bych chtěla něco co k tomu bude sedět, ale všude jsem zatím viděla jenom takové obyčejné a nehezké organizéry tak jestli máte tip, kde se dají vybrat nějaké stylové budu ráda :))

Krista 27.01.2024

Mám doma takový mišmaš, že vždycky spíš pořizuju po kusech, když mě něco zaujme.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat