Diskuse na téma Peřiny

27. 02. 2021 | Prosím o radu

Jaké peřiny máte na letní měsíce ? Chceme si s manželem koupit nové peřiny, ale nejsme schopni se domluvit jestli koupit péřové nebo s dutým vláknem. Bojím se jestli péřové peřiny nejsou na léto moc teplé ?

anastaziaa 31.03.2022

My máme luxusní z polstareaperiny.cz jsou úžasně pohodlný :)

Aneta anastaziaa 21.04.2022

To je z pravýho peří?

anastaziaa anastaziaa 26.04.2022

Jojo jsou, je to jako spát na obláčku :)

Aneta anastaziaa 28.04.2022

Tak jsem si je objednala, tak se těším :))

anastaziaa anastaziaa 29.04.2022

Tak dej potom vědět jak jsi spokojená ;)

Aneta anastaziaa 30.04.2022

Jasně ozvu se :))

JanaTerovka21 31.03.2021

My máme letní peřiny z dutého vlákna z Goldea.cz a jsem spokojeni

Mája 14.03.2021

Myslíte, že je to jedno odkud si peřiny objednám ? Nebo tam budou nějaké větší rozdíly mezi těmi výrobci ?

Paťa Mája 26.03.2021

Tak rozhodně jedno to není, protože značek je hodně, ale ne každý výrobce má ty peřiny kvalitní, kdy ti z nich po měsíc poleze peří apod. Takhle už jsem jednou narazil, takže jsem si pak další eshop prověřila a díky recenzím co tam u každého výrobku objednala a všechno naprosto odpovídalo :) však se podívej na polstareaperiny.cz jestli ještě sháníš peřiny

Paťa 28.02.2021

Já jsem za péřové peřiny. A nemusíš mít strach, že by vám pod nimi bylo v létě vedro, peří má super vlastnost, že v zimě hřeje a v létě chladí.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat