Diskuse na téma Peřiny

27. 02. 2021 | Prosím o radu

Jaké peřiny máte na letní měsíce ? Chceme si s manželem koupit nové peřiny, ale nejsme schopni se domluvit jestli koupit péřové nebo s dutým vláknem. Bojím se jestli péřové peřiny nejsou na léto moc teplé ?

Paťa 28.02.2021

Já jsem za péřové peřiny. A nemusíš mít strach, že by vám pod nimi bylo v létě vedro, peří má super vlastnost, že v zimě hřeje a v létě chladí.

Mája 14.03.2021

Myslíte, že je to jedno odkud si peřiny objednám ? Nebo tam budou nějaké větší rozdíly mezi těmi výrobci ?

Paťa Mája 26.03.2021

Tak rozhodně jedno to není, protože značek je hodně, ale ne každý výrobce má ty peřiny kvalitní, kdy ti z nich po měsíc poleze peří apod. Takhle už jsem jednou narazil, takže jsem si pak další eshop prověřila a díky recenzím co tam u každého výrobku objednala a všechno naprosto odpovídalo :) však se podívej na polstareaperiny.cz jestli ještě sháníš peřiny

JanaTerovka21 31.03.2021

My máme letní peřiny z dutého vlákna z Goldea.cz a jsem spokojeni

anastaziaa 31.03.2022

My máme luxusní z polstareaperiny.cz jsou úžasně pohodlný :)

Aneta anastaziaa 21.04.2022

To je z pravýho peří?

anastaziaa anastaziaa 26.04.2022

Jojo jsou, je to jako spát na obláčku :)

Aneta anastaziaa 28.04.2022

Tak jsem si je objednala, tak se těším :))

anastaziaa anastaziaa 29.04.2022

Tak dej potom vědět jak jsi spokojená ;)

Aneta anastaziaa 30.04.2022

Jasně ozvu se :))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat