Diskuse na téma Filtrace pitné vody

Nemáte někdo doma filtr na pitnou vodu napojený přímo ke dřezu? Chtěli bychom si takový pořídit a nemůžeme se rozhodnout jaký. Zaujala mě firma https://www.dionela.cz/ líbí se mi, že je česká, nemáte někdo zkušenost?

Alča 21.01.2023

Taky sem zvažovala filtr, ale nakonec jsem našla finančně přijatelnější variantu a to filtrační konvici od oravi. Funkci plní úplně stejnou a za pár peněz ;)

Lída 22.08.2021

Máme filtr taky od Dionely, mají ty nejlepší filtry na pitnou vodu

Simča 05.08.2021

Ano máme od eSpringu a voda chutná fakt jinak :-)

Monika 04.08.2021

My máme filtr od firmy Dionela. Docela dlouho jsme vybírali a hodně si o tom zjišťovali a filtry od nich jsou podle nás nejlepší co se dají sehnat. Nejen že je to kvalitní česká výroba, ale získali i švýcarské ocenění za jejich technologii a vyhráli v dTestu.

Mnada Monika 04.08.2021

A jaký přesně filtr od nich máte? Jak jste vybírali?

Monika Monika 04.08.2021

My máme tenhle https://www.dionela.cz/dionela-fdn2-s-2-5krat-vetsi-kapacitou-n10-vodni-filtr-umisteni-pod-linkou/d-2145 ale nejlepší je si od nich nechat poradit na základě rozboru vody vám doporučí co je pro vás nejvhodnější

Mnada Monika 04.08.2021

Tak moc děkuju vypadá to dobře

Nina K. 05.07.2021

Taky si chceme pořídit filtr na vodu, přestěhovali jsme se a když jsem si našla rozbor místní vody tak mě to docela vyděsilo, skoro všechno je na hraničních hodnotnách. Balenou vodu moc kupovat nechci, to člověk nikdy neví jak je skladovaná, takže filtr se mi zdá jako nejlepší řešení, jenom nevím od koho je nejlepší


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat