Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Jedly jste někdy nějaký potvory? :-D Přítel to chce hrozně vyzkoušet, ale já teda vůbec nevím :-D
Ahoj, můžete zkusit hmyzí pochoutky zde https://www.hmyzarna.cz/jedly-hmyz/
Super, díky za tip na stránku, kouknu na to s přítelem a něco teda vybereme :-) Co by si doporučovala ty? Co jsi odtud vyzkoušela?:-)
Tak to mne také zajímá :-)
vyzkoušela jsem jedlý hmyz, zkušenost zajímavá :-) Klidně bych si zase něco zobla, když o tom člověk neví, nebo nepřemýšlí co to je a soustředí se jen na chuť tak je to opravdu pochotka :-) Já jsem kupovala na https://crickeaters.cz/ Mají tam hmyz celý, různé produkty i v prášku :-)
Už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou něco takovéh ochutnat, takže děkuju za tip na stránku, kouknu se tam :-)
Já měla teda cvrčky je to taková jemná chuť. Nic špatnýho :-) Jedla jsem čvrčky v čokoládě i tyčinky naslano :-) A byla to mňamka :-)
Mám ráda mořský potvory, ale hmyz bych asi nedala. ALe prý je to jak čokoláda, tak nevím co je na tom pravdy.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
Tento týden, milí Berani, vás čekají nové výzvy, které budou stimulovat vaši přirozenou energii a nadšení. Planeta Mars, váš vládce, přinese dynamiku do vašich každodenních aktivit. Můžete se cítit motivovaní k zahájen&ia... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.