Diskuse na téma Darování vajíček

Ahoj, přemýšlím o tom, že bych šla darovat vajíčka, ale zajímalo by mě jestli tam jsou nějaká rizika ?

anastaziaa 08.08.2023

Ahojky, určitě je dobré najít si dobrou kliniku. Určitě ti udělají vyšetření a na oděr vajíček mají docela i přísné kritéria. Já jsem byla na klinice Stellart a tam jsem teda bylo hodně spokojená. :) Velmi milé sestřičky i doktoři, vše vysvětlily a necítila jsem se vůbec zle. :) Navíc jsem měla dobrý pocit, že jsem udělala něco dobrého pro jinou ženu.

Klára anastaziaa 11.08.2023

Jaká kritéria prosím a jak to probíhá? Už jsem o tom trochu přemýšlela, ale trochu se bojím.

anastaziaa anastaziaa 22.08.2023

Kontaktuješ vybranou kliniku, domluvíš si konzultaci, následně proběhne vyšetření, pokud je pak vše ok, tak se začne se stimulací a následně až je správný čas, se provede odběr vajíček. :) Kritéria jsou hlavně věk, fyzický a psichycký stav a nemoci. Tady mají vše moc hezky popsáno https://www.stellart-clinic.cz/darcovsky-program/darovani-vajicek/.

Lenka 05.10.2021

Přesně jak píše Terka. Co se týče kliniky, tak bych doporučovala ivf Zlín.

Terka 08.09.2021

Riziko podstupuješ naprosto u všeho i u trhání zubu jsou rizika ;). Pokud jsi zdravotně v pořádku a najdeš si dobrou kliniku, tak se nemáš čeho bát.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat