Diskuse na téma Darování vajíček

Ahoj, přemýšlím o tom, že bych šla darovat vajíčka, ale zajímalo by mě jestli tam jsou nějaká rizika ?

Terka 08.09.2021

Riziko podstupuješ naprosto u všeho i u trhání zubu jsou rizika ;). Pokud jsi zdravotně v pořádku a najdeš si dobrou kliniku, tak se nemáš čeho bát.

Lenka 05.10.2021

Přesně jak píše Terka. Co se týče kliniky, tak bych doporučovala ivf Zlín.

anastaziaa 08.08.2023

Ahojky, určitě je dobré najít si dobrou kliniku. Určitě ti udělají vyšetření a na oděr vajíček mají docela i přísné kritéria. Já jsem byla na klinice Stellart a tam jsem teda bylo hodně spokojená. :) Velmi milé sestřičky i doktoři, vše vysvětlily a necítila jsem se vůbec zle. :) Navíc jsem měla dobrý pocit, že jsem udělala něco dobrého pro jinou ženu.

Klára anastaziaa 11.08.2023

Jaká kritéria prosím a jak to probíhá? Už jsem o tom trochu přemýšlela, ale trochu se bojím.

anastaziaa anastaziaa 22.08.2023

Kontaktuješ vybranou kliniku, domluvíš si konzultaci, následně proběhne vyšetření, pokud je pak vše ok, tak se začne se stimulací a následně až je správný čas, se provede odběr vajíček. :) Kritéria jsou hlavně věk, fyzický a psichycký stav a nemoci. Tady mají vše moc hezky popsáno https://www.stellart-clinic.cz/darcovsky-program/darovani-vajicek/.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat