Diskuse na téma Svačiny do školy

18. 10. 2021 | Školák

Jaké svačiny chystáte dětem do školy ? Mně už přijde, že mají pořád to stejné, tak bych to ráda obměnila :)

Klára 21.03.2024

Můžu se zeptat, jaké mají děti lahve do školy, dáváte jim nebo pijí spíš z nějakých hrnečků ve třídě? Mají k nim přístup? Koupili jsme obyč lahev, ale teče, blbě se z ní pije. Ráda bych vaše zkušenosti. Díky

EvaCh Klára 25.03.2024

Máme lahev od Baaglu, stejně jako batoh a jsme s ní spokojeni. Neteče, lehce se otevírá, i když malej háže s taškou jak divej, tak se nikdy nevylila. A jinak ve škole mají čaj a můžou si pít kdy se jim chce.

Lenule9 23.11.2023

Toasty - na sladko, slano - různé pomazánky, zapečené, to stejné i s tortilou. Zdravější lívance. Na ně tvaroh, bobik, marmeláda. Nakrájené ovoce, zelenina, domácí sušenky..

Simona 28.01.2022

U nás je to různé. Jogurty dětem do školy nedávám, velmi málo, protože ve většině případů mi je ani nesní, takže dávám ovocné kapsičky ty mi totiž spolehlivě zbaští :)

Hanka Simona 04.02.2022

A to ty kapsičky děti zasytí ? :)

Simona Simona 17.02.2022

Ano zasytí, samozřejmě záleží jak je dítě staré. Konkrétně syn je má na chuť a na energii, protože moc ovoce do sebe jinak nedostane, tak to řeším touto formou.

Hanka Simona 18.02.2022

Vidíš, to mě nenapadlo. Musím se podívat na nějaké eshopy, protože tady u nás je to docela dost probrané.

Simona Simona 25.02.2022

Koukni třeba na alzu, tam bych řekla, že mají ten výběr největší https://www.alza.cz/search.htm?exps=sunar%20cool

Hanka 06.11.2021

Když mají delší výuku, tak dávám vydatnější a když mají krátký den, tak dávám ovoce a jogurtík :)

Míša Hanka 08.11.2021

Dáváš do školy na sváču normálně jogurt jo ? Já měla strach, aby se to synovy v tašce neskazilo.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat