Školák

Školák. Problémy se školou, mozková dysfunkce, nadané děti, nejsme spokojeni se školou či paní učitelkou, doučování, jak pomáhat dětem s přípravou do školy.

Mimořádně nadané děti5 příspěvků

Pro projekt Nadání…brána k úspěchu sháníme mimořádně nadané děti ve věku 6.-18.let. Těmto dětem ZDAR...

Luciuss 06.10.2020
My teda máme ne moc nadaně dítě na češtinu. Někdy je to opravdu katastrofa, takže jsem musela začít ...

Školní poznámky29 příspěvků

Byla jste ve škole šprtka nebo spíše pěkný číslo? A dostala jste někdy poznámku? A jaké znáte nejvti...

Radovan Voříšek 09.11.2020
Syn dostal tuto poznámku: nadává spolužačce, i když není z jeho třídy.

aktovka či batoh112 příspěvků

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, ...

Vasti1 29.08.2020
koupili jsme "zdravý batoh". Syn je na svůj věk hodně drobný a tak jsem hledala nějaký, který není t...

Nalepovací tabule4 příspěvky

máte někdo zkušenosti s produkty z nalepovacitabule.cz?

Liduška 27.04.2015
My tu tabuli pořizovali letos na Vánoce, děti jsou nadšené doteď, každou chvíli nám tam nechávají ně...

Uv plavky0 příspěvků

Máte někdo zkušenost s uv plavkami ? Opravdu nepropustí sluneční paprsky ? A kde bych je popřípadě s...

Batoh do školy1 příspěvek

Dobrý den, plánuji dceři koupit nový batoh do školy. Kamarádka mi doporučila Bagmaster. Máte s touto...

Lucka 28.04.2020
S touto značkou ne ale mám super zkušenost s Baagl.

Časté onemocnění0 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak vaše děti zvládají tady ty chřipkové epidemie ? Přijde mi, že syn je...

Aktovka do první třídy2 příspěvky

Zdravím, chtěla bych dceři koupit aktovku do školy jako dárek k Vánocům, příští rok půjde do první t...

Lexi 01.07.2020
Čau, my doma aktovku vybírali opravdu dlouho a hodně jsme koukali taky na ergo záda a váhu aktovky, ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:48
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
218 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat