Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Neregistrovaná/ý - Lola

22. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 21. 8. 2017
No už někde jsem četla, že aktovku doporučují spíš na první stupeň, a batohy na druhý

Dneska je to uplne jedno, zda batoh nebo aktovku. Naopak si myslím, že batohy jsou lepší. Dnes už bezpečné stejně jako aktovky a alespoň nejsou tak těžké...

Neregistrovaná/ý - Zdenka

21. 8. 2017

No už někde jsem četla, že aktovku doporučují spíš na první stupeň, a batohy na druhý

Neregistrovaná/ý - Karolína

21. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Lada | 7. 8. 2017
Dobrý den, vy batohy od zn. Boll máte? :)

Dobrý den, naše děti od nich batohy mají a jsou moc spokoneji. Já jsem spokojená hlavně proto, že batohy jsou kvalitní a děti proto, že se jim batohy líbí :) Koupi tak určitě doporučuji!

Neregistrovaná/ý - Lada

7. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Renata | 31. 7. 2017
Dobrý den :) Určitě bych se nebála batohu. Jak píšete, dnes je vše jinak. Batohy jsou uzpůsobeny každodennímu nošení. Dobré jsou třeby ty zn. boll :) https://www.boll.cz

Dobrý den, vy batohy od zn. Boll máte? :)

Neregistrovaná/ý - 1PAMA

31. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Vandica | 23. 7. 2017
Tak jsem ty jejich stránky omrkla, a opravdu výběr velký. Student si samozřejmě vybral sám ,přece mu nebude pomáhat matka. Dcerka bude třeťačka tak u té jsem preferovala ergonomická záda, obrázky jsem nechala na ni.

Vyzkoušejte online učitele matematiky. Krok za krokem vás postupně provedeme od lehkých příkladů až po ty složité. S námi se již nemusíte bát další hodiny matematiky. Pouze nyní, zavádějící ceny! Navštivte nás na www.matematikaza1.cz

Neregistrovaná/ý - Renata

31. 7. 2017

Dobrý den :) Určitě bych se nebála batohu. Jak píšete, dnes je vše jinak. Batohy jsou uzpůsobeny každodennímu nošení. Dobré jsou třeby ty zn. boll :) https://www.boll.cz

Neregistrovaná/ý - Vandica

23. 7. 2017

Tak jsem ty jejich stránky omrkla, a opravdu výběr velký. Student si samozřejmě vybral sám ,přece mu nebude pomáhat matka. Dcerka bude třeťačka tak u té jsem preferovala ergonomická záda, obrázky jsem nechala na ni.

17. 7. 2017

Dík, mrknu. Potřebuji totiž batoh pro studenta i pro malého školáčka.

Neregistrovaná/ý - Adriana

14. 7. 2017

Samozřejmě, od malých školáčků až po studenty. Mrkni na www.bagmaster.cz

11. 7. 2017

sortiment pro děti mají pro všechny věkové kategorie?

Neregistrovaná/ý - Adriana

10. 7. 2017

Jasně od bagmasteru kupujeme tašky pro naše děcka do školy. I pro volný čas, jiné bych už nikde nekupovala…

EvaSa

9. 7. 2017

U nás na vesnici (pět předškoláků) se neřeší nic jiného, takže jsem narazila i na tento článek http://www.modadeti.cz/jak-spravne-vybrat-skolni-aktovku/ , kde je to pěkně shrnuto. Kamarádky nejčastěji řeší, že batohy jsou lehčí, ale myslím, že první věta mluví jasně :). Přijde mi také logické, že taška pro takto malé děti musí mít pevná záda, aby na zádech dobře "seděla"... Nebo máte někdo opačnou zkušenost a pořídili jste batoh už pro prvňáčka?

Neregistrovaná/ý - vandica

4. 7. 2017

Našla jsem obchod www.bagmaster.cz znáte ho někdo?

NinaC

4. 7. 2017

My jsme dcerce koupili tady tento baťůžek www.outdoorbaby.cz/detsky-batoh-do-skolky-affenzahn-8l-zebra-zena-s2443.html.. sama si ho vybrala takže jsem ho tam nemohla nechat :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

29. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Marta | 28. 6. 2017
Jo? tak to je super, a nejsou batohy moc težké? a vydrží dlouho?

Já od nich mám batoh už hodně dlouho, tahák ho i na fesťáky a drží dlouho

Neregistrovaná/ý - Marta

28. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Hanka | 27. 6. 2017
Ano dobré batohy dělá bagmaster.cz, má to i doporučení od dětského lékaře

Jo? tak to je super, a nejsou batohy moc težké? a vydrží dlouho?

Neregistrovaná/ý - Hanka

27. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Daniel | 26. 6. 2017
A máte někdo zkušenosti se značkou, která dělá dobré batohy? mě se vždy po čase rozervou

Ano dobré batohy dělá bagmaster.cz, má to i doporučení od dětského lékaře

Neregistrovaná/ý - Daniel

26. 6. 2017

A máte někdo zkušenosti se značkou, která dělá dobré batohy? mě se vždy po čase rozervou

Laugher

21. 1. 2017

Pro mě je lepší batoh

Neregistrovaná/ý - lenuša

16. 1. 2017

ahojky, já nedávno koupila naší budoucí školačce tento http://www.bagmaster.cz/katalog/batohy/skolni-batohy-pro-1-3-tridu/divci-skolni-batoh-gotschy-0115-b-pinkflowers.html vybíraly jsme společně, je fakt, že jsem ji trochu nasměrovala na neutrálnější motiv , abych za chvilku nemusela kupovat nový. Musím říct, že maximální spokojenost. Asi bych už klasickou aktovku nekoupila , tyto batohy mají si myslím více místa a lépe tvarovaná záda.

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychle s Windom...

Kuřecí maso s pórkem a žampióny

Kuřecí maso s pórkem a žampióny

9 hlasů
50min 427 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychle s Windomatic od Viledy

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychl...

TESTOVÁNÍ: Dejte sbohem vráskám s Kyselinou hyaluronovou

TESTOVÁNÍ: Dejte sbohem vráskám s Kyselinou hya...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

TESTOVÁNÍ: (Ne)konečně syté barvy s Dermacol Matte Mania

TESTOVÁNÍ: (Ne)konečně syté barvy s Dermacol Ma...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Tip na oběd

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Telecí maso dušené se zeleninou

0 hlasů
2h a 0min 423kJ 300 Kč

Jemné telecí maso dušené v červeném víně se šalotkou.

Poradny

Musím si při neplaceném volnu platit pojištění?

Dobrý den, to, zda zaměstnavatel vyhoví Vaší žádosti o neplacené volno, záleží pouze na něm, nem... Více

Mám si žádat o zvýšení RP na necelý měsíc?

Dobrý den, na mateřskou můžete nastoupit v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před termín... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více