Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Neregistrovaná/ý - Lara

21.06.2019

Dcera jde po prázdninách na střední a celou základku odchodila s batohy od thebagu. Takže určit to bude tak i na střední.

Neregistrovaná/ý - Věrka

19.06.2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 07.06.2019
Na stránkách mají hodně popsáno o ergonomickém systému zad. A co je důležité, tak ho doporučují jak fyzioterapeuté tak lékaři ortopedie.

Tento batoh neznám,ale určitě ho skočíme s dcerkou omrknout do obchodu. Potřebujeme koupit nový.

Neregistrovaná/ý - Lucka

07.06.2019

Neregistrovaná/ý - Zinka | 26.05.2019
Nám ho doporučil fyzioterapeut, protože syn má probém se zády. Díky nastavitelným popruhům se rovnoměrně rozloží váha na zádech.

Na stránkách mají hodně popsáno o ergonomickém systému zad. A co je důležité, tak ho doporučují jak fyzioterapeuté tak lékaři ortopedie.

Neregistrovaná/ý - Zinka

26.05.2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 24.05.2019
Naší Aličce jsme koupili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019. Je opravdu hezký, ale vše co se o něm píše je pravda.

Nám ho doporučil fyzioterapeut, protože syn má probém se zády. Díky nastavitelným popruhům se rovnoměrně rozloží váha na zádech.

Neregistrovaná/ý - Dita

24.05.2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 21.05.2019
Znám ergobag, má ho hodně spolužáků od syna. Děti nosí hodně věcí na zádech, proto je důležité, aby měli kvalitní ergnomická záda.

Naší Aličce jsme koupili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019. Je opravdu hezký, ale vše co se o něm píše je pravda.

Neregistrovaná/ý - Kamila

21.05.2019

Znám ergobag, má ho hodně spolužáků od syna. Děti nosí hodně věcí na zádech, proto je důležité, aby měli kvalitní ergnomická záda.

Neregistrovaná/ý - Majda

19.12.2018

Neregistrovaná/ý - Zina | 17.12.2018
Prošla jsem stránky www.thebag.cz, jejich batohy jsou opravdu pefektní. Po všech stránkách.

Neznám thebag, ale zjistila jsem si vše na jejich stránkách. Zaujal mě jejich ergobag s propracovaným systémem ergnonomických zad.

Neregistrovaná/ý - Zina

17.12.2018

Prošla jsem stránky www.thebag.cz, jejich batohy jsou opravdu pefektní. Po všech stránkách.

Neregistrovaná/ý - Klára

12.12.2018

Neregistrovaná/ý - Debora | 02.12.2018
Pro nás u batohu je taky důležité, aby se batoh dobře udržoval. Taky klademe důraz na reflexní prvky.

To máte pravdu,ale nejdůležitější je, aby měl ergonomická záda.

Neregistrovaná/ý - Debora

02.12.2018

Pro nás u batohu je taky důležité, aby se batoh dobře udržoval. Taky klademe důraz na reflexní prvky.

Neregistrovaná/ý - Gréta

25.11.2018

Neregistrovaná/ý - Fili | 24.11.2018
Na stránkách www.thebag.cz jsem si pročetla o systému ergonomických zad. To rozhodlo, že jsme ho koupili synovi.

My jsme taky s ergobagem hodně spokojeni, protože díky nastavitelným popruhům sedí batoh dobře na zádech tak aby nebolela.

Neregistrovaná/ý - Fili

24.11.2018

Na stránkách www.thebag.cz jsem si pročetla o systému ergonomických zad. To rozhodlo, že jsme ho koupili synovi.

Neregistrovaná/ý - Vanessa

23.09.2018

Neregistrovaná/ý - Delisa | 21.09.2018
Kupovali jste ergobag na netu nebo jste ho pořídili v obchodě?

Koupili jsme ho na netu, protože ten, který syn chtěl, tak v obchodě neměli.

Neregistrovaná/ý - Delisa

21.09.2018

Neregistrovaná/ý - Vanessa | 16.09.2018
Ergobag jsem kupovali letos synovi do první třídy. Jsem velmi spokojená, protože opravdu jak výrobce uvádí, tak nastavitelné popruhy jsou velmi praktické a těžký školní batoh na zádech dobře sedí a váha díky popruhům je rovnoměrně rozložená.

Kupovali jste ergobag na netu nebo jste ho pořídili v obchodě?

Neregistrovaná/ý - Vanessa

16.09.2018

Ergobag jsem kupovali letos synovi do první třídy. Jsem velmi spokojená, protože opravdu jak výrobce uvádí, tak nastavitelné popruhy jsou velmi praktické a těžký školní batoh na zádech dobře sedí a váha díky popruhům je rovnoměrně rozložená.

Neregistrovaná/ý - Katka

11.09.2018

Neregistrovaná/ý - Giska | 09.09.2018
Hlavně si ho Nataly v obchodě vyzkoušejte. Ergobag se velmi dobře nosí díky nastavitelným popruhům, díky ním na zádech dobře sedí a váha je rovnoměrně rozložená.

krasne školní tašky jsem viděla i v Hatích, ted na to mají i super slevy. Tak mrkněte

Neregistrovaná/ý - Giska

09.09.2018

Neregistrovaná/ý - Nataly | 29.08.2018
Já se ještě na ergobag zkusím podívat v obchodě, pak se rozhodnu.

Hlavně si ho Nataly v obchodě vyzkoušejte. Ergobag se velmi dobře nosí díky nastavitelným popruhům, díky ním na zádech dobře sedí a váha je rovnoměrně rozložená.

Neregistrovaná/ý - Nataly

29.08.2018

Já se ještě na ergobag zkusím podívat v obchodě, pak se rozhodnu.

Neregistrovaná/ý - Mára

29.08.2018

Na ergobag jsme koukali, vypadá dobře, ale pro nás je důležité, že syna nebudou bolet záda, je ergonomický.

Neregistrovaná/ý - Týna

28.08.2018

Neregistrovaná/ý - Haňule | 24.08.2018
Taky o ergobagu uvažujeme pro dceru. Jsou na něj kladné recenze.

Taky jsme synovi koupili ergobag.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Krémová kaštanová polévka s krevetami

Krémová kaštanová polévka s krevetami

15 hlasů
1h a 10min 326 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Roládky z tresky

14 hlasů
30min 650kJ 65 Kč

Neustále posloucháme, že ryby bychom měli jíst alespoň...

Kuře s nivou

16 hlasů
50min 786kJ 140 Kč

Kuře 100 x jinak tentokrát se sýrem niva.

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více