Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Neregistrovaná/ý - Amika

25.12.2017

Batohy od thebagu jsou opravdu kvalitní a hlavně jsou ergonomické, tzv. mají zdravá záda.

Neregistrovaná/ý - Pepina

23.12.2017

My rádi nakupujeme školní batohy na www.thebag.cz. Mají velký výběr pro všechny školáky.

Neregistrovaná/ý - Luisina

10.12.2017

Má někdo tip na kvalitní školní batoh. Chceme pro dcerku k vánocům.

Neregistrovaná/ý - Lola

22.08.2017

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 21.08.2017
No už někde jsem četla, že aktovku doporučují spíš na první stupeň, a batohy na druhý

Dneska je to uplne jedno, zda batoh nebo aktovku. Naopak si myslím, že batohy jsou lepší. Dnes už bezpečné stejně jako aktovky a alespoň nejsou tak těžké...

Neregistrovaná/ý - Zdenka

21.08.2017

No už někde jsem četla, že aktovku doporučují spíš na první stupeň, a batohy na druhý

Neregistrovaná/ý - Karolína

21.08.2017

Neregistrovaná/ý - Lada | 07.08.2017
Dobrý den, vy batohy od zn. Boll máte? :)

Dobrý den, naše děti od nich batohy mají a jsou moc spokoneji. Já jsem spokojená hlavně proto, že batohy jsou kvalitní a děti proto, že se jim batohy líbí :) Koupi tak určitě doporučuji!

Neregistrovaná/ý - Lada

07.08.2017

Neregistrovaná/ý - Renata | 31.07.2017
Dobrý den :) Určitě bych se nebála batohu. Jak píšete, dnes je vše jinak. Batohy jsou uzpůsobeny každodennímu nošení. Dobré jsou třeby ty zn. boll :) https://www.boll.cz

Dobrý den, vy batohy od zn. Boll máte? :)

Neregistrovaná/ý - 1PAMA

31.07.2017

Neregistrovaná/ý - Vandica | 23.07.2017
Tak jsem ty jejich stránky omrkla, a opravdu výběr velký. Student si samozřejmě vybral sám ,přece mu nebude pomáhat matka. Dcerka bude třeťačka tak u té jsem preferovala ergonomická záda, obrázky jsem nechala na ni.

Vyzkoušejte online učitele matematiky. Krok za krokem vás postupně provedeme od lehkých příkladů až po ty složité. S námi se již nemusíte bát další hodiny matematiky. Pouze nyní, zavádějící ceny! Navštivte nás na www.matematikaza1.cz

Neregistrovaná/ý - Renata

31.07.2017

Dobrý den :) Určitě bych se nebála batohu. Jak píšete, dnes je vše jinak. Batohy jsou uzpůsobeny každodennímu nošení. Dobré jsou třeby ty zn. boll :) https://www.boll.cz

Neregistrovaná/ý - Vandica

23.07.2017

Tak jsem ty jejich stránky omrkla, a opravdu výběr velký. Student si samozřejmě vybral sám ,přece mu nebude pomáhat matka. Dcerka bude třeťačka tak u té jsem preferovala ergonomická záda, obrázky jsem nechala na ni.

17.07.2017

Dík, mrknu. Potřebuji totiž batoh pro studenta i pro malého školáčka.

Neregistrovaná/ý - Adriana

14.07.2017

Samozřejmě, od malých školáčků až po studenty. Mrkni na www.bagmaster.cz

11.07.2017

sortiment pro děti mají pro všechny věkové kategorie?

Neregistrovaná/ý - Adriana

10.07.2017

Jasně od bagmasteru kupujeme tašky pro naše děcka do školy. I pro volný čas, jiné bych už nikde nekupovala…

EvaSa

09.07.2017

U nás na vesnici (pět předškoláků) se neřeší nic jiného, takže jsem narazila i na tento článek http://www.modadeti.cz/jak-spravne-vybrat-skolni-aktovku/ , kde je to pěkně shrnuto. Kamarádky nejčastěji řeší, že batohy jsou lehčí, ale myslím, že první věta mluví jasně :). Přijde mi také logické, že taška pro takto malé děti musí mít pevná záda, aby na zádech dobře "seděla"... Nebo máte někdo opačnou zkušenost a pořídili jste batoh už pro prvňáčka?

Neregistrovaná/ý - vandica

04.07.2017

Našla jsem obchod www.bagmaster.cz znáte ho někdo?

NinaC

04.07.2017

My jsme dcerce koupili tady tento baťůžek www.outdoorbaby.cz/detsky-batoh-do-skolky-affenzahn-8l-zebra-zena-s2443.html.. sama si ho vybrala takže jsem ho tam nemohla nechat :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

29.06.2017

Neregistrovaná/ý - Marta | 28.06.2017
Jo? tak to je super, a nejsou batohy moc težké? a vydrží dlouho?

Já od nich mám batoh už hodně dlouho, tahák ho i na fesťáky a drží dlouho

Neregistrovaná/ý - Marta

28.06.2017

Neregistrovaná/ý - Hanka | 27.06.2017
Ano dobré batohy dělá bagmaster.cz, má to i doporučení od dětského lékaře

Jo? tak to je super, a nejsou batohy moc težké? a vydrží dlouho?

Neregistrovaná/ý - Hanka

27.06.2017

Neregistrovaná/ý - Daniel | 26.06.2017
A máte někdo zkušenosti se značkou, která dělá dobré batohy? mě se vždy po čase rozervou

Ano dobré batohy dělá bagmaster.cz, má to i doporučení od dětského lékaře

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Treska na zelenině

Treska na zelenině

8 hlasů
55min 664 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové závitky

18 hlasů
50min 646kJ 90 Kč

Závitky připravené v tlakovém hrnci.

Polévka z batátů a brokolice

16 hlasů
55min 206kJ 70 Kč

Sytá zeleninová polévka z francouzské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více