Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Neregistrovaná/ý - Lucka

07.06.2019

Neregistrovaná/ý - Zinka | 26.05.2019
Nám ho doporučil fyzioterapeut, protože syn má probém se zády. Díky nastavitelným popruhům se rovnoměrně rozloží váha na zádech.

Na stránkách mají hodně popsáno o ergonomickém systému zad. A co je důležité, tak ho doporučují jak fyzioterapeuté tak lékaři ortopedie.

Neregistrovaná/ý - Zinka

26.05.2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 24.05.2019
Naší Aličce jsme koupili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019. Je opravdu hezký, ale vše co se o něm píše je pravda.

Nám ho doporučil fyzioterapeut, protože syn má probém se zády. Díky nastavitelným popruhům se rovnoměrně rozloží váha na zádech.

Neregistrovaná/ý - Dita

24.05.2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 21.05.2019
Znám ergobag, má ho hodně spolužáků od syna. Děti nosí hodně věcí na zádech, proto je důležité, aby měli kvalitní ergnomická záda.

Naší Aličce jsme koupili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019. Je opravdu hezký, ale vše co se o něm píše je pravda.

Neregistrovaná/ý - Kamila

21.05.2019

Znám ergobag, má ho hodně spolužáků od syna. Děti nosí hodně věcí na zádech, proto je důležité, aby měli kvalitní ergnomická záda.

Neregistrovaná/ý - Majda

19.12.2018

Neregistrovaná/ý - Zina | 17.12.2018
Prošla jsem stránky www.thebag.cz, jejich batohy jsou opravdu pefektní. Po všech stránkách.

Neznám thebag, ale zjistila jsem si vše na jejich stránkách. Zaujal mě jejich ergobag s propracovaným systémem ergnonomických zad.

Neregistrovaná/ý - Zina

17.12.2018

Prošla jsem stránky www.thebag.cz, jejich batohy jsou opravdu pefektní. Po všech stránkách.

Neregistrovaná/ý - Klára

12.12.2018

Neregistrovaná/ý - Debora | 02.12.2018
Pro nás u batohu je taky důležité, aby se batoh dobře udržoval. Taky klademe důraz na reflexní prvky.

To máte pravdu,ale nejdůležitější je, aby měl ergonomická záda.

Neregistrovaná/ý - Debora

02.12.2018

Pro nás u batohu je taky důležité, aby se batoh dobře udržoval. Taky klademe důraz na reflexní prvky.

Neregistrovaná/ý - Gréta

25.11.2018

Neregistrovaná/ý - Fili | 24.11.2018
Na stránkách www.thebag.cz jsem si pročetla o systému ergonomických zad. To rozhodlo, že jsme ho koupili synovi.

My jsme taky s ergobagem hodně spokojeni, protože díky nastavitelným popruhům sedí batoh dobře na zádech tak aby nebolela.

Neregistrovaná/ý - Fili

24.11.2018

Na stránkách www.thebag.cz jsem si pročetla o systému ergonomických zad. To rozhodlo, že jsme ho koupili synovi.

Neregistrovaná/ý - Vanessa

23.09.2018

Neregistrovaná/ý - Delisa | 21.09.2018
Kupovali jste ergobag na netu nebo jste ho pořídili v obchodě?

Koupili jsme ho na netu, protože ten, který syn chtěl, tak v obchodě neměli.

Neregistrovaná/ý - Delisa

21.09.2018

Neregistrovaná/ý - Vanessa | 16.09.2018
Ergobag jsem kupovali letos synovi do první třídy. Jsem velmi spokojená, protože opravdu jak výrobce uvádí, tak nastavitelné popruhy jsou velmi praktické a těžký školní batoh na zádech dobře sedí a váha díky popruhům je rovnoměrně rozložená.

Kupovali jste ergobag na netu nebo jste ho pořídili v obchodě?

Neregistrovaná/ý - Vanessa

16.09.2018

Ergobag jsem kupovali letos synovi do první třídy. Jsem velmi spokojená, protože opravdu jak výrobce uvádí, tak nastavitelné popruhy jsou velmi praktické a těžký školní batoh na zádech dobře sedí a váha díky popruhům je rovnoměrně rozložená.

Neregistrovaná/ý - Katka

11.09.2018

Neregistrovaná/ý - Giska | 09.09.2018
Hlavně si ho Nataly v obchodě vyzkoušejte. Ergobag se velmi dobře nosí díky nastavitelným popruhům, díky ním na zádech dobře sedí a váha je rovnoměrně rozložená.

krasne školní tašky jsem viděla i v Hatích, ted na to mají i super slevy. Tak mrkněte

Neregistrovaná/ý - Giska

09.09.2018

Neregistrovaná/ý - Nataly | 29.08.2018
Já se ještě na ergobag zkusím podívat v obchodě, pak se rozhodnu.

Hlavně si ho Nataly v obchodě vyzkoušejte. Ergobag se velmi dobře nosí díky nastavitelným popruhům, díky ním na zádech dobře sedí a váha je rovnoměrně rozložená.

Neregistrovaná/ý - Nataly

29.08.2018

Já se ještě na ergobag zkusím podívat v obchodě, pak se rozhodnu.

Neregistrovaná/ý - Mára

29.08.2018

Na ergobag jsme koukali, vypadá dobře, ale pro nás je důležité, že syna nebudou bolet záda, je ergonomický.

Neregistrovaná/ý - Týna

28.08.2018

Neregistrovaná/ý - Haňule | 24.08.2018
Taky o ergobagu uvažujeme pro dceru. Jsou na něj kladné recenze.

Taky jsme synovi koupili ergobag.

Neregistrovaná/ý - Haňule

24.08.2018

Neregistrovaná/ý - Paťka | 21.08.2018
Školní batohy pro naše děti nakupujeme jedině na www.thebag.cz Chodí do třetí a páte třídy. Batohy jsou kvalitní a hlavně mají egonomická záda. Jejich údržba je snadná.

Taky o ergobagu uvažujeme pro dceru. Jsou na něj kladné recenze.

Neregistrovaná/ý - Paťka

21.08.2018

Neregistrovaná/ý - Ally | 12.08.2018
Ergobag je dobrá volba. hodně vydrží, a hlavně jeho nošení opovídá všem požadavkům pro zdravá záda.

Školní batohy pro naše děti nakupujeme jedině na www.thebag.cz Chodí do třetí a páte třídy. Batohy jsou kvalitní a hlavně mají egonomická záda. Jejich údržba je snadná.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Lososový pstruh v solné krustě

Lososový pstruh v solné krustě

13 hlasů
60min 242 kJ 550 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí kebab

12 hlasů
55min 611kJ 160 Kč

Jemně pikantní kebab.

Smažené kuřecí kousky

21 hlasů
60min 566kJ 120 Kč

Křehké, šťavnaté a chutné, podmáslí dodá masu zajímavo...

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více