Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Neregistrovaná/ý - Lucka

29. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Malvína | 27. 9. 2019
Je ten ergobag hodně diskutovaný a hlavně doporučovaný. Neodolali jsme a pořídili ho dceři. Je moc hezký a praktický. Nejdůležitější jsou jeho ergonomická záda.

Patří mezi dražší batohy, ale na takové věci se nemá šetřit.

Neregistrovaná/ý - Malvína

27. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Ingrid | 23. 9. 2019
Ergobag jsem taky koupila dcerce do první třídy. Vyhrál jejich propracovaný zádový systém.

Je ten ergobag hodně diskutovaný a hlavně doporučovaný. Neodolali jsme a pořídili ho dceři. Je moc hezký a praktický. Nejdůležitější jsou jeho ergonomická záda.

Neregistrovaná/ý - Ingrid

23. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Andrea | 26. 8. 2019
Syn ho má dva roky a nestěžuje si ani na bolest zád ani na nic jiného.

Ergobag jsem taky koupila dcerce do první třídy. Vyhrál jejich propracovaný zádový systém.

Neregistrovaná/ý - Barbora

2. 9. 2019

Já sem budto za klasickou aktovku a nebo když tak takové ty batohy na kolečkách. Děckám sem pořídila ty batohy na kolečkách přes nejkufry. Mají v eshopu moc hezké batohy na výběr

Neregistrovaná/ý - Andrea

26. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Karina | 23. 8. 2019
Je sice dražší, ale i na první pohled jde poznat, že se jedná o kvalitní batoh.

Syn ho má dva roky a nestěžuje si ani na bolest zád ani na nic jiného.

Neregistrovaná/ý - Karina

23. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Nelina | 15. 8. 2019
A nezapomeňte se podívat na https://www.thebag.cz/ergonomicky-koncept/. Mají perfektně propracovaný zádový systém.

Je sice dražší, ale i na první pohled jde poznat, že se jedná o kvalitní batoh.

Neregistrovaná/ý - Nelina

15. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Zajda | 28. 7. 2019
Syn už má batoh druhý a to půjde teprve do třetí třídy, asi budeme muset pořídit kvalitnější. Mrkneme se v obchodě.

A nezapomeňte se podívat na https://www.thebag.cz/ergonomicky-koncept/. Mají perfektně propracovaný zádový systém.

Neregistrovaná/ý - Zajda

28. 7. 2019

Syn už má batoh druhý a to půjde teprve do třetí třídy, asi budeme muset pořídit kvalitnější. Mrkneme se v obchodě.

Neregistrovaná/ý - Hanny

25. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Elisa | 22. 7. 2019
Na ergobag od thebagu jsme se s dcerou byly mrknout v obchodš. Barvu kterou chtěla neměli, tak jsme ho objednali na netu.

My ho taky objednávali na netu, konkrétně pro syna tento:https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-modry-zig-zag-2019/. Vypadá skvělě.

Neregistrovaná/ý - Elisa

22. 7. 2019

Na ergobag od thebagu jsme se s dcerou byly mrknout v obchodš. Barvu kterou chtěla neměli, tak jsme ho objednali na netu.

Neregistrovaná/ý - Lara

21. 6. 2019

Dcera jde po prázdninách na střední a celou základku odchodila s batohy od thebagu. Takže určit to bude tak i na střední.

Neregistrovaná/ý - Věrka

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 7. 6. 2019
Na stránkách mají hodně popsáno o ergonomickém systému zad. A co je důležité, tak ho doporučují jak fyzioterapeuté tak lékaři ortopedie.

Tento batoh neznám,ale určitě ho skočíme s dcerkou omrknout do obchodu. Potřebujeme koupit nový.

Neregistrovaná/ý - Lucka

7. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Zinka | 26. 5. 2019
Nám ho doporučil fyzioterapeut, protože syn má probém se zády. Díky nastavitelným popruhům se rovnoměrně rozloží váha na zádech.

Na stránkách mají hodně popsáno o ergonomickém systému zad. A co je důležité, tak ho doporučují jak fyzioterapeuté tak lékaři ortopedie.

Neregistrovaná/ý - Zinka

26. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 24. 5. 2019
Naší Aličce jsme koupili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019. Je opravdu hezký, ale vše co se o něm píše je pravda.

Nám ho doporučil fyzioterapeut, protože syn má probém se zády. Díky nastavitelným popruhům se rovnoměrně rozloží váha na zádech.

Neregistrovaná/ý - Dita

24. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 21. 5. 2019
Znám ergobag, má ho hodně spolužáků od syna. Děti nosí hodně věcí na zádech, proto je důležité, aby měli kvalitní ergnomická záda.

Naší Aličce jsme koupili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019. Je opravdu hezký, ale vše co se o něm píše je pravda.

Neregistrovaná/ý - Kamila

21. 5. 2019

Znám ergobag, má ho hodně spolužáků od syna. Děti nosí hodně věcí na zádech, proto je důležité, aby měli kvalitní ergnomická záda.

Neregistrovaná/ý - Majda

19. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Zina | 17. 12. 2018
Prošla jsem stránky www.thebag.cz, jejich batohy jsou opravdu pefektní. Po všech stránkách.

Neznám thebag, ale zjistila jsem si vše na jejich stránkách. Zaujal mě jejich ergobag s propracovaným systémem ergnonomických zad.

Neregistrovaná/ý - Zina

17. 12. 2018

Prošla jsem stránky www.thebag.cz, jejich batohy jsou opravdu pefektní. Po všech stránkách.

Neregistrovaná/ý - Klára

12. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Debora | 2. 12. 2018
Pro nás u batohu je taky důležité, aby se batoh dobře udržoval. Taky klademe důraz na reflexní prvky.

To máte pravdu,ale nejdůležitější je, aby měl ergonomická záda.

Neregistrovaná/ý - Debora

2. 12. 2018

Pro nás u batohu je taky důležité, aby se batoh dobře udržoval. Taky klademe důraz na reflexní prvky.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Salát s hroznovým vínem

Salát s hroznovým vínem

8 hlasů
20min 521 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hamburger podle Itala

12 hlasů
55min 865kJ 236 Kč

Italský hamburger od Emanuela.

Rybí filé v pergamenovém papíru

8 hlasů
45min 341kJ 115 Kč

Dietně připravené porce ryby.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více