Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Neregistrovaná/ý - bara ja

11.10.2014

Naše dcera šla ted v září a obrečela jsem to , aktovku jsme vybíraly spolu tak, aby se jí líbila a hlavně já se dívala na funkčnost. Máme od Lego http://www.skolnibrasny.cz/detail.php?zbozi=4526778

tamca

10.12.2012

Můj mladej má batoh od herlitzu už 4 rokem a musím zaklepat, že zatím pořád dobrý. Posílám odkaz na článek dle čeho vybrat školní batoh-navíc tam mají dost širkou nabídku, tak se můžeš podívat a třeba vybereš, tak snad ti to pomůže http://www.detskyeshop.cz/index.php?statics_menu=16

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Vepřové kostky na víně

Vepřové kostky na víně

15 hlasů
45min 582 kJ 124 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové závitky

18 hlasů
50min 646kJ 90 Kč

Závitky připravené v tlakovém hrnci.

Polévka z batátů a brokolice

16 hlasů
55min 206kJ 70 Kč

Sytá zeleninová polévka z francouzské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více