Diskuse na téma aktovka či batoh

06. 12. 2012 | Školák

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Beáta 18.04.2018

Batohy od thebagu dobře znám, obě děti je mají od základní školy až po střední. Vždy si vyberou ke svému věku.

Amika 25.12.2017

Batohy od thebagu jsou opravdu kvalitní a hlavně jsou ergonomické, tzv. mají zdravá záda.

Pepina 23.12.2017

My rádi nakupujeme školní batohy na www.thebag.cz. Mají velký výběr pro všechny školáky.

Luisina 10.12.2017

Má někdo tip na kvalitní školní batoh. Chceme pro dcerku k vánocům.

Zdenka 21.08.2017

No už někde jsem četla, že aktovku doporučují spíš na první stupeň, a batohy na druhý

Lola Zdenka 22.08.2017

Dneska je to uplne jedno, zda batoh nebo aktovku. Naopak si myslím, že batohy jsou lepší. Dnes už bezpečné stejně jako aktovky a alespoň nejsou tak těžké...

Renata 31.07.2017

Dobrý den :) Určitě bych se nebála batohu. Jak píšete, dnes je vše jinak. Batohy jsou uzpůsobeny každodennímu nošení. Dobré jsou třeby ty zn. boll :) https://www.boll.cz

Lada Renata 07.08.2017

Dobrý den, vy batohy od zn. Boll máte? :)

Karolína Lada 21.08.2017

Dobrý den, naše děti od nich batohy mají a jsou moc spokoneji. Já jsem spokojená hlavně proto, že batohy jsou kvalitní a děti proto, že se jim batohy líbí :) Koupi tak určitě doporučuji!

Vandica 23.07.2017

Tak jsem ty jejich stránky omrkla, a opravdu výběr velký. Student si samozřejmě vybral sám ,přece mu nebude pomáhat matka. Dcerka bude třeťačka tak u té jsem preferovala ergonomická záda, obrázky jsem nechala na ni.

1PAMA Vandica 31.07.2017

Vyzkoušejte online učitele matematiky. Krok za krokem vás postupně provedeme od lehkých příkladů až po ty složité. S námi se již nemusíte bát další hodiny matematiky. Pouze nyní, zavádějící ceny! Navštivte nás na www.matematikaza1.cz

Vandica 17.07.2017

Dík, mrknu. Potřebuji totiž batoh pro studenta i pro malého školáčka.

Adriana 14.07.2017

Samozřejmě, od malých školáčků až po studenty. Mrkni na www.bagmaster.cz

Vandica 11.07.2017

sortiment pro děti mají pro všechny věkové kategorie?

Adriana 10.07.2017

Jasně od bagmasteru kupujeme tašky pro naše děcka do školy. I pro volný čas, jiné bych už nikde nekupovala…

EvaSa 09.07.2017

U nás na vesnici (pět předškoláků) se neřeší nic jiného, takže jsem narazila i na tento článek http://www.modadeti.cz/jak-spravne-vybrat-skolni-aktovku/ , kde je to pěkně shrnuto. Kamarádky nejčastěji řeší, že batohy jsou lehčí, ale myslím, že první věta mluví jasně :). Přijde mi také logické, že taška pro takto malé děti musí mít pevná záda, aby na zádech dobře "seděla"... Nebo máte někdo opačnou zkušenost a pořídili jste batoh už pro prvňáčka?

vandica 04.07.2017

Našla jsem obchod www.bagmaster.cz znáte ho někdo?

NinaC 04.07.2017

My jsme dcerce koupili tady tento baťůžek www.outdoorbaby.cz/detsky-batoh-do-skolky-affenzahn-8l-zebra-zena-s2443.html.. sama si ho vybrala takže jsem ho tam nemohla nechat :)

Daniel 26.06.2017

A máte někdo zkušenosti se značkou, která dělá dobré batohy? mě se vždy po čase rozervou

Hanka Daniel 27.06.2017

Ano dobré batohy dělá bagmaster.cz, má to i doporučení od dětského lékaře :-)

Marta Hanka 28.06.2017

Jo? tak to je super, a nejsou batohy moc težké? a vydrží dlouho?

Lenka Marta 29.06.2017

Já od nich mám batoh už hodně dlouho, tahák ho i na fesťáky a drží dlouho :-)

Laugher 21.01.2017

Pro mě je lepší batoh

lenuša 16.01.2017

ahojky, já nedávno koupila naší budoucí školačce tento http://www.bagmaster.cz/katalog/batohy/skolni-batohy-pro-1-3-tridu/divci-skolni-batoh-gotschy-0115-b-pinkflowers.html vybíraly jsme společně, je fakt, že jsem ji trochu nasměrovala na neutrálnější motiv :-), abych za chvilku nemusela kupovat nový. Musím říct, že maximální spokojenost. Asi bych už klasickou aktovku nekoupila :-), tyto batohy mají si myslím více místa a lépe tvarovaná záda. <3

pechova 22.08.2016

My už několik let používáme školní batohy od Topgalu. Veliká spokojenost.*5*

Anet pechova 24.08.2016

No mě se právě od této značky zdají být takové moc "komerční" se superhrdinama kteří za chviličku už nebudou tzv. "IN"...nemáte s tímto problém? Proto jsme koupili spíš klasickou neutrální aktovku od Stilu a jsme spokojení, co se týká kvality tak odpovídá všemu co a jak aktovky mají mít. Každý to má jinak, ale třeba ledové království je chvilku hit a po něm přijde jiný a chodit s aktovkou ledového království už je out...než abych to doma poslouchala...

Nella Roa Anet 25.08.2016

S těmi hity je to trochu těžké, děti to chcou a těžko se jim to vymlouvá... Sama to znám, když byli menší. Ale teď jsme právě vybírali neutrální barvy.

My jsme kupovali aktovku pro syna 6 let, který teď půjde do 1. třídy. Potom si přejdeme na batoh. :-) Jináč jsme vybírali docela dlouho a nakonec vybrali v obchodě v Praze Dětské tašky. Prodavač nám poradil, syn si všechno odzkoušel, takže spokojenost. :-p

Nella Roa Amálka.0987 17.08.2016

Taktéž jsme tam teď vybírali, s dvěma dětmi to sice bylo na 3 hodiny pomalu, ale nakonec už máme vše na září. :-) klukovi jsme koupili obyčejný tmavě modrý McNeil: http://www.detsketasky.cz/detske-batohy-a-tasky/566-detsky-batoh-mcneill-sternschnuppe-navy.html má pevná záda a přitom je pro menší věk. :-)

Amálka.0987 Nella Roa 21.08.2016

McNeil je taky dobrá značka. :-) A to vybírání s dětmi je u všeho na strašně dlouho. :-D

Iva 21.06.2016

máme dve aktovky Topgal z Rajhrycky. Jsou vytvarované pro záda, a jsou prostorné


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat