Diskuse na téma Tvoření pro děti

04. 11. 2021 | Prosím o radu

Ahojky,budu hlídat na pár dní svoji neteř a chtěla bych s ní dělat něco kreativního, kde můžu takové různé věci na tvoření nakoupit? :-)

Micha-ella 29.10.2023

Já jsem třeba koupila takovou fakt pěknou dřevěnou ptačí budku a s dětma jsme ji ještě domalovaly a potom připevnily na zahrádce, moc jsme si to užili :) koho by to zaujalo a nevěděl, kde sehnat tak jsem jí vybrala na Domkysrdcem.cz, vím o nich, protože od nich máme na zahrádku parádní domeček ;)

Anie 05.11.2021

Máš na mysli něco konkrétního?:-) a kolik je neteři let, třeba i od toho se odvíjet, co zvládne a na co je ještě malá :-)

evinamaluska Anie 06.11.2021

Je mi to vlastně jedno co, něco kreativního prostě:-) Má tři roky, je moc šikovná, a když budu pomáhat pujde nám to hezky,

Anie Anie 07.11.2021

Jo tři roky to je fajn, to už zvládne dělat spoustu věcí a navíc když ji s tím budeš pomáhat tak to bude super:-) Hele jako koukni se rozhodně na stránku kidsparadise.cz je tam spousta věcí ke kreativnímu hraní :-) Já mám teda trochu starší holčičku ale vždy i bavilo vše co sem jí vybrala :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat