Diskuse na téma Ostré nože

Dobrý večer, jak prosím udržujete své nože ostré? Nemyslím si, že bych doma měla zrovna ty nejlevnější, ale neumím si je sama nabrousit. Existuje na to něco/někdo? Děkuji

Zdeněk 18.11.2021

Zkus mrknout na www.ostraposta.cz třeba tě to zaujme.

Ruby58 Zdeněk 20.11.2021

Děkuju za typ, rozhodla jsem se je vyzkoušet, tak snad nebudu litovat :)

Zdeněk Zdeněk 22.11.2021

Nebudeš. A dej pak vědět, jak jsi spokojená. :)

Ruby58 Zdeněk 06.12.2021

Jsem, nože dorazily a všechna čest.

Ruby58 13.12.2021

Objednala jsem obálky na vánoce i pro své dvě nejbližší kamarádky. Myslím si, že i jako dárek je to hodně pěkná služba.

Lída Ruby58 21.12.2021

Nechala jsem se Vámi inspirovat jako dárek k narozeninám a oslavenec byl moc nadšený.

Ruby58 Ruby58 23.12.2021

Super. Taky jsem moc ráda, že mi byla služba doporučena :)

Linda 14.02.2022

Tahle služba je super. Narazila jsem na ni náhodou a jsem fakt ráda, protože já nemám žádnou jinou možnost, jak si nechat nože nabrousit. A tohle je profi broušení a navíc je to pohodlný a rychlý.

Kajda Linda 21.03.2022

Ahoj Lindo, jak to teda funguje? Koukala jsem se na jejich web, ale bych ráda za info, protože nevím, zda jsem vše pochopila správně. Díky moc.

Linda Linda 16.04.2022

Ahoj, s tou službou ostraposta je to fakt pohodlný. Ono jde o to, že si uděláš na webu objednávku. Zvolíš si, jak často chceš nože nechat brousit a už se o nic nestaráš. Oni ti sami posílají obálku, co které nože vložíš a pošleš jim je. Oni je nabrousí a pošlou zpět. Ani ne za týden máš nože zpět doma.

Sarra 15.02.2022

Jak nabrousit keramiku? Jde to vůbec?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat