Diskuse na téma Kontaktní čočky ano nebo ne?

Ahoj ženy. Celý život jsem měla oči v pořádku, ale před měsícem mě poslala moje obvodní na oční a tam mi oznámili, že potřebuju brýle. Tak přemýšlím, jestli si mám pořídit brýle nebo čočky. Já si totiž myslím, že by mi brýle moc neslušely :( Ale není to nějaký problém, když jsem ještě ani pořádně nenosila brýle a hned bych si místo nich dala čočky?? díky za rady

Wokie 22.12.2015

Dobrý den já mám velmi dobrou zkušenost s brněnskou klinikou Gemini. Všechno probíhá standartě a když jsem měla strach, tak jsem se zeptala a oni mi na mé otázky odpověděli bez problému… jinak něco se o zakroku mužeš dozvědět i přimo z jejich stránek www.gemini.cz a pobočku mají i v Praze

anka 13.07.2016

zdravím, mám optika co mi moc nevyhovuje, tak bych ráda provedla změnu. Chtěla bych nějakého, kde nenechám půl výplaty. Kam chodíte vy?

radka anka 19.07.2016

já si objednávám optika, co příjde k nám domů a jsem s ním maximálně spokojená, není ani tak drahý :)

Erika 25.07.2016

o téhle službě jsem taky slyšela, a prý je dost dobrá, třeba pro seniory si myslím, že je to neocenitelné

anka 28.07.2016

a můžu se zeptat, koho jste si objednávali? Protože jsem nad tím přemýšlela a chtěla bych někoho spolehlivého, ale zároveň s dobrými cenami

radka anka 28.07.2016

já jsem si objednala optikdodomu.cz ani nevím o nikom jiném kdo by to nabízel. Pro mě bylo super, že za mnou dojeli i na vesnici...

Lída 02.07.2023

Já si teda nic bez konzultace neobjednávám. Čočky už vůbec ne... Pravidelně chodím do https://www.doktorklain.cz a musím říct, že jsem spokojená. Jsou tam velmi šikovní optometristi, kteří mi spolehlivě změří zrak :)

Elisabeth. 23.03.2024

Já mám nově dioptrické brýle + mi bylo doporučeno koupit si čočky až jakmile si zvyknou na brýle. Já byla v Brně v Alensa, kde jsou příznivé ceny, slečna na prodejně byla skvělá, nápomocná a mám skvělou zkušenost :)

Marica 24.04.2024

Taky mám problém s výběrem brýlí, ale nejdřív jsem si pořídila brýle a když jsem si zvykla, tak jsem začala nosit i čočky. Byly to IWear light z Grandopticalu a dobře se mi nosily už od začátku. Teď už nosím Iwear oxygen, ty jsou na dlouhodobé nošení.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat