Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma zahradní domek - schody

brusla 10. 04. 2012

máme na zahradě takový malý zahradní domek a potřebujeme v podkroví udělat něco na spaní. musíme tam dát ale venkovní schody. když se občas někde dívám, tak jsou všude celokovové a to se mi vůbec nelíbí. jdou nějak řešit venkovní schody ze dřeva? to asi musí být nějaké hodně odolné dřevo.díky

Laugher

26.01.2017

www.aschody.cz

Neregistrovaná/ý - Leona

03.05.2015

dobrý vecer, chteli bychom zahradni domek na hracky pro nase deti, nevíte, kde ho koupit?

Neregistrovaná/ý - Deeny84

07.09.2012

Zdravím, jestli můžu poradit tak kvalitní schody ze dřeva za rozumnou cenu vyrábí http://www.jkplus.cz/ a pokud máš zájem o něco modernějšího, tak zkus třeba http://kmkdesign.cz/

Neregistrovaná/ý - margotka

10.04.2012

Ahoj, co já vím tak kamarádka řěšila podobný problém a nakonec našla nějakou firmu co vyrábí schody do interieru i exterieru. Dala mi nějakej web tak se mrkni tady www.drevene-schody.eu. Řeším momentálně taky schody, ale do domečku tak snad dobře pořídíme :)

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Polévka s batáty

Polévka s batáty

17 hlasů
1h a 5min 129 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí kostky na víně a bylinkách

0 hlasů
4h a 35min 347kJ 400 Kč

Hovězí maso dušené v červeném víně s bylinkami, zeleninou...

Okurkový salát s borůvkami

0 hlasů
20min 428kJ 120 Kč

Když přijde teplé počasí, chuťové pohárky mají neodo...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více