Diskuse na téma Keto dieta

Ahooj, zkoušel někdo z vás nějakou tu keto dietu??

Nina 25.12.2022

Viděla jsem, že vyprodávají starší etikety, to si asi koupím nějaký program.

Dana 23.12.2022

Kupuji si ketofit a hlavně mě zachraňuje jejich chléb, polévky, když nestíhám.

Nina 19.12.2022

A co si teď kupuješ?

Dana 15.12.2022

Já jsem měla proteinovou dietu ketofit, která je super na hubnutí. Váhu si dobře držím a i teď si kupuji jejich produkty.

Maruška Dana 23.05.2023

Já na ní začínala a jsem za to velmi ráda. Hezky mě pomohla dosáhnout vytoužené váhy, naučila jsem se pravidelně jíst, více pít a cítím se skvěle. :)

Markéta 25.10.2022

Já měla ketodiet.cz a byla úžasná, ještě pořád si tam objednávám různé věci :-) Měla jsem ten jejich dietní plán a opravdu jsem pěkne zhubla a hlavně už nenabrala zpátky :-)

Teryss 27.05.2022

Měla jsem nějaký keto tyčinky a nebyly vůbec špatný, hlavně byly čoko :-)

MartaJane 22.05.2022

A jakou keto máš, nebo jsi měla??? Je toho na trhu tolik, a nevím která je teda dobrá?

Alice MartaJane 23.05.2022

já jsem spokojená s ketodiet.cz :-) Chuťově je moc moc dobrá a rozmanitost jídla co mají v nabídce je super:-)

MartaJane MartaJane 27.05.2022

jojoj koukám na eshop a pravdu je tam toho docela dost na výběr:-) objednávám si jen tak nebo máš nějaké ten balíček? Já si myslím že mám docela velkou nadváhu tak by to chtělo víc zredukovat.. tak jestli nebude lepší rovnou ten balíček nějaký..

Alice MartaJane 28.05.2022

Určitě bude lepší balíček. zkus si vypočítat podle BMI kalkulačky který balíček je pro tebe vhodný, je to tady https://www.ketodiet.cz/stranky/bmi-kalkulacka/ vyplníš nějak parametry a nabídne ti to balíčky který by si měla mít.. tak to zkus:-)

Alice 21.05.2022

Já ano:-) A jsem s ní maximálně spokojená :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat