Diskuse na téma Nový notebook

13. 09. 2022 | Prosím o radu

Poraďte mi prosím s výběrem kvalitního notebooku za dostupnou cenu. Budu vděčná za všechny doporučení a tipy na konkrétní modely, eshopy atd.

Klára7 29.09.2022

Tak to je dobrá služba ani jsem nevěděla že něco takovýho je, super tip :-)

Mnada Klára7 30.09.2022

Není zač, fakt jsem ráda, že mi to poradil jinak bych si to nemohla takhle rychle dovolit, navíc se servisem atd v ceně.

Mnada 16.09.2022

Zkuste http://www.chytrypronajem.online kamarád mi to nedávno doporučil a mám teď super notebook, na který bych šetřila hodně dlouho.

Aneta Mnada 21.09.2022

Aha to je super, to jsem ani nevěděla že jde, to určitě využiju

Mnada Mnada 23.09.2022

Myslím, že to fakt stojí za to, protože můžeš mít top notebook za mnohem nižší cenu než nový a stejně výkonný.

anastaziaa Mnada 26.09.2022

Díky za radu, už jsem si vybrala od nich macbook tak se ho nemůžu dočkat, vůbec jsem nedoufala že bych mohla takhle levně sehnat takový top ntb.

Mnada Mnada 27.09.2022

No právě je to super, navíc v tom máš i servis takže s tím nemáš nikdy žádnou starost.

Aneta 15.09.2022

Tak to se s dovolením připojím k dotazu, taky vybírám a budu ráda i za konkrétní odkaz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat