Diskuse na téma Batoh do školy

30. 09. 2022 | Prosím o radu

Sdílejte značky a e-shopy, kde koupit kvalitní školní batoh pro dítě na prvním stupní a pro puberťáka. Děkuju za tipy :-)

Soňa 03.04.2024

Máme batoh a láhev na pití se stejným motivem, kupovali jsme to malé loni z Baaglu. Batoh čistím/peru pravidelně a nerozpadl se, jako se nám stalo předloni s jiným. Lahev dobře těsní, má fajn pítko a není zdravotně závadná, hledala jsem hlavně tohle kritérium. Někdy mě až překvapuje, že s přístupem dcery k těm věcem vypadají stále jak vypadají.. Háže s tím jak s míčem..

Leňule Soňa 22.04.2024

Ahoj, jaký má objem? Hledám praktickou lahev pro malou, aby ji mohla nosit sebou, takže půl litru až 3/4. A nejlépe s nějakým poutkem. Kouknu na tu co tu zmiňuješ.

Soňa Soňa včera 20:19

750 ml, je fakt super, dobře se z ní pije a vydrží všechno. :)

Emka 29.11.2023

Já hledám nějaký hlavně lehký aby dobře seděl i drobounké postavě. Dcera je v první třídě a je celkem malá a aktovka co jsme koupili ji vyloženě nesedí, tak hledám nějaký lehčí batoh. Moc díky za doporučení :)

Kristýna 18.10.2022

Koukněte na https://www.nejkufry.cz/ mají super výběr a fakt kvalitní značky.

Nela 10.10.2022

Taky budu ráda za tip na kvalitní značku, pomalu se nám všechny batohy rozpadaj


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:03
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat