Diskuse na téma Co na imunitu

Co by jste mi doporučily na imunitu? Chtěla bych nejlépe něco s přírodním složením.

Edita 09.11.2023

Doplňky stravy se taky snažím vybírat hlavně na přírodní bázi, protože chemie do sebe dáváme dost, tak alespoň u tohoto se snažím pročítat a vybrat ty s širokým složením a vysokými podíly bylin a vitamínů. Na imunitu jsem si nedávno koupila Wecare, který tohle všechno má a snadno se vstřebává do těla, protože je ve formě sypkého prášku, který se rozpustí ve vodě a tím se i pohodlně užívá.

Kiska 27.01.2023

Mně se moc osvědčil tenhle vitamín C https://vitaslife.cz/product/prirodny-vitamin-c/ posiluje imunitu a je to důležitý antioxidant. Tady je ve formě prášku z aceroly, je tak výborně vstřebatelný

Nela Kiska 28.01.2023

Líbí se mi že je čistě přírodní, něco takovýho jsem právě chtěla takže super :)

Kiska Kiska 29.01.2023

Já právě taky něco takovýho hledala a s tímhle jsem moc spokojená

Daria 15.12.2022

Doporučíte nějaký osvědčený doplněk na detoxikaci?

Dianadia 24.11.2022

Nám se doma osvědčily Kouzelné kapky od AltaHerba, je to bylinná tinktura na posílení imunity a je to opravdu účinný.

Pavla Dianadia 25.11.2022

O těch už jsem slyšela, zajdu se zeptat k nám do lékárny jestli je nemají, že bychom je vyzkoušeli.

Dianadia Dianadia 26.11.2022

To by měli mít, u nás je mají nebo případně se dají koupit přes nějakou online lékárnu.

Pavla Dianadia 27.11.2022

Jojo už je mám, děkuj za radu. Říkala paní že se teď hodně kupujou tak snad budou dobrý.

Barča 04.11.2022

Za mě je na imunitu nejlepší vitamín C, takže jediné co beru je tady tento doplněk https://rpshop.cz/vitamin-c-s-rutinem

Hanka 25.10.2022

Taky jsem za přírodní složení a zaujalo mě kravské colostrum, tak nějakou dobu užívám to.

Simona 17.10.2022

Pravidelně na imunitu užívám epam kapky. Složení je čistě přírodní a když neberu v potaz, že mě ještě nic neskolilo, tak mám i mnohem více energie a celkově se cítím lépe.

Nikča 12.10.2022

Bylinky jsou na imunitu perfektní a jak já, tak i dětem dávám bylinné sirupy od altaherby.

Míša Nikča 28.10.2022

Od kdy jsou takové bylinné sirupy pro děti vhodné?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat