Diskuse na téma Sprej do uší

Dobrý den, mám naslouchátko a paní doktorka mi doporučila používat nějaký sprej do uší - poradíte jaký?

Verus 20.12.2022

No já mám vyzkoušený ušní sprej vaxol, najdeš ho třeba i tady https://www.pilulka.cz/vaxol-usni-spray-10ml?gclid=CjwKCAiAp7GcBhA0EiwA9U0mtuKfyOPjFFQFrcrUzVhNeUoWq5XGYRuHgK7dGoRoQKeoPdQQ0tTETxoCYVAQAvD_BwE, je fakt super, jsem s ním dlouhodobě moc spokojená

Diana Verus 22.12.2022

aha, tak o spreji vaxol jsem teda ještě nikdy neslyšela, ale koukám na ten odkaz a vypadá to super, tak to si objednám a vyzkouším

Miluška Verus 23.12.2022

jojo, taky jsem to docenila především u dětí, že je to fakt rychlovka a né to nekonečné přemlouvání k čistění

Stela Verus 25.12.2022

Ano, mám s ním taky dobré zkušenosti. Dlouho jsme používali v rodině na čištění vatové tyčinky, ale tím sprejem je to rychlejší a mám dojem, že to i lépe vyčistím.

Barča Verus 27.12.2022

Přesně, mně vlastně o vaxolu řekla známá uplně náhodou když jsme řešily, jaké peklo to čistění uší u děti je, a tak jsem ho tenkrát koupila a supr, už je to bez řevu

Barča Verus 28.12.2022

10/10 tomuto výrobku, není co vytknout. Funguje

Běta Verus 19.01.2023

Zkusili jsme teprve jednou, ale už i tak hodnotím, že to je super. Je to mnohem rychlejší než těma tyčkama, takže u něj určitě zůstaneme.

Janča P. 18.01.2023

A od kolika let se ten vaxol smí aplikovat? Jde mi o to, zda bych to mohla stříknout i půl roční dceři

Leona Janča P. 22.01.2023

Mrkněte na to, však si k tomu pročtěte co a jak třeba na www.vaxol.cz a uvidíte jestli je to pro vás to pravé

Zdena 21.01.2023

Vyzkoušej to a uvidíš, zas taková investice to není. Ten vaxol stojí okolo 170kč a ušetříš si tím hodně trápení s čištěním u dětí

Havlikova_M 25.01.2023

Děkuji všem za rady a doporučení. Něco takového jsem doufala, že se dočtu. Jdu objednat

Sinda 27.01.2023

Ano, uši je rozhodně potřeba chránit. Záněty jsou velmi nepřijemné, na čištění hodně zálěží a vaxol teda určitě doporučuji také


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat