Diskuse na téma Dekorace do bytu

Zdravím, nemáte doporučení na eshop, kde mají velký výběr dekorací do bytu? Zrovna se zařizuji v novém bytě a každý tip se hodí.

diana27 08.04.2024

Já si na dekorace moc nepotrpím, spíš mám doma fotoobrazy, který se dají vytvořit za pár korun. Ale co je u mě stálice, tak jsou vykuřovací směsi lavender a exclusiv a vonný tyčinky z Jungleway

KatkaB. diana27 20.04.2024

jungle znám, dostala jsem na vánoce skleněnou lahev s ametystem na pročištění vody, paráda

Klára 13.03.2023

Holky, prosím Vás taky se mi hrozně líbí ty mechové obrazy, akorát se bojím, neuschne to nebo nevypadá ten mech?

Ilona Klára 22.03.2023

Ahoj, sama ho mám doma právě ze vzpominkovy odlitek a nemusíš se bát, mech už není živý, takže není potřeba se o něj starat, protože je ošetřený tak , aby vydržel. Akorát se nesmí dávat k blízkosti topení, krbu. Když se podíváš i na stránky, tak to u každého obrazu mají pěkně popsané, jak se o obraz starat :-).

Nikča 20.12.2022

Neporadily by jste mi, kde bych sehnala nějakou mechovou dekoraci? :)

Dana Nikča 25.12.2022

Někde jsem tu už dávala doporučení na eshop vzpomínkový odlitek, tam mají hezké malé mechové dekorace.

Danuše 16.12.2022

já mám na tohle ráda XXXLutz, potřebuji to vidět na živo ty věci

Marionneta 24.10.2022

Holky - včera sem tam stihla nakoupit a taky jsem měla slevu, tak jsem ráda :) Ale určitě jsem u nich nenakoupila naposledy, Bakly má super věci.

Super výběr mají na https://www.bakly.cz/ Teď tam mají na zboží slevu 20%, když zadáte kód BAKLY2022


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat