Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prosim prosim..

bar.monikaa 10. 12. 2012

moc děkuju za přečtení, popř. za sdílení, pokud se článek líbí :) je to troufalé, ale pomůžete slečně ušetřit polovinu školného :) http://pelicanmag.wordpress.com/2012/11/27/v-brazilii-vznikl-pojem-mit-se-po-cesku-neboli-nedostatecne/

Neregistrovaná/ý - Veru

16.12.2019

Mám 4letou princeznu, tak pro ni.

Neregistrovaná/ý - Bambi

29.11.2019

Holky, prosím vás, jak řešíte převážení lyží? Máte střešní nosič nebo jenom lyžiny? Jaké jsou výhody a nevýhody těchto řešení?

Neregistrovaná/ý - Petulinka

17.11.2019

Ahoj, pro jak starou holčičku objednáváš ty sešity?

Neregistrovaná/ý - Verča

02.10.2019

Pěkný den :) Doma se zrovna díváme a vybíráme střešní box. Docela by mě zajímaly vaše názory hlavně na kvalitu... Líbí se nám nabídka od neumann. Co myslíte, je to dobrá volba?

Neregistrovaná/ý - Kučerová

18.08.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 05.08.2019
Ahojky, používáte někdo tyto pleťové oleje? https://omorfia.care/cs/13-pletove-oleje

Tuto kosmetiku si objednávám už dlouho, za sebe můžu doporučit

Neregistrovaná/ý - Zuzka

05.08.2019

Ahojky, používáte někdo tyto pleťové oleje? https://omorfia.care/cs/13-pletove-oleje

Neregistrovaná/ý - Erika

01.07.2019

Hele, já bych ráda doporučení na knihu pro 2leťáka. Nějakou obrázkovovu, barevnou, poutavou, aby prcka zaujala. Poradíte mi prosím?

Neregistrovaná/ý - Linda

25.06.2019

Neregistrovaná/ý - Erika | 21.06.2019
Klinika je hezky zařízená. Hlavně je tam čisto a útulno. Ale pro mě je hlavní chování těch co tam pracují a starali se o mě a s tím sem teda hodně spokojená

S Aesthevita jsem měla také tu čest a moc se mi líbila i skvělá pooperační péče tady

Neregistrovaná/ý - Erika

21.06.2019

Neregistrovaná/ý - Milena | 18.06.2019
Dobrý den, jak se vám líbila klinika?

Klinika je hezky zařízená. Hlavně je tam čisto a útulno. Ale pro mě je hlavní chování těch co tam pracují a starali se o mě a s tím sem teda hodně spokojená

Neregistrovaná/ý - Milena

18.06.2019

Neregistrovaná/ý - Erika | 15.06.2019
Taky mám za sebou plastiku u Pilky a i za mě supr plastik i člověk. Za mě velmi dobrá zkušenost

Dobrý den, jak se vám líbila klinika?

Neregistrovaná/ý - Erika

15.06.2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 12.06.2019
Ivi já osobně sem zákrok u tohoto plastika podstoupila a u mě vynikající. Ještě mám v plánu liposukci podbradku a na to půjdu určitě taky k němu

Taky mám za sebou plastiku u Pilky a i za mě supr plastik i člověk. Za mě velmi dobrá zkušenost

Neregistrovaná/ý - Kája

12.06.2019

Neregistrovaná/ý - Iva | 31.05.2019
Dámy dlouho nad plastikou přemýšlím a ten Pilka se mi zamlouvá. Jak na vás jako osoba působil na konzultaci? A klinika, zařízení.... cítily jste se tam dobře?

Ivi já osobně sem zákrok u tohoto plastika podstoupila a u mě vynikající. Ještě mám v plánu liposukci podbradku a na to půjdu určitě taky k němu

Neregistrovaná/ý - Roza

05.06.2019

No a jak to myslíš? Pro jaký věk? Jako to je docela důležité kritérium, podle kterého ti pak můžeme nadhodit typy :)

Neregistrovaná/ý - Iva

31.05.2019

Dámy dlouho nad plastikou přemýšlím a ten Pilka se mi zamlouvá. Jak na vás jako osoba působil na konzultaci? A klinika, zařízení.... cítily jste se tam dobře?

Neregistrovaná/ý - Denysa

29.05.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 27.05.2019
Dobrý den, kde přesně v Praze klinika Aesthevita sídlí?

Klinika je v Praze1, Bolzanova 3... na stránkách kliniky je to vyobrazené i na mapě v kontaktech tak se podívejte

Neregistrovaná/ý - Zuzana

27.05.2019

Neregistrovaná/ý - Denysa | 25.05.2019
Osobně jsem byla u plastika Pilky na liposukci a jsem taky spokojená. Nemám co vytknout.

Dobrý den, kde přesně v Praze klinika Aesthevita sídlí?

Neregistrovaná/ý - Denysa

25.05.2019

Neregistrovaná/ý - Krejčová | 22.05.2019
Plastiku mi tady dělal pan Pilka a spokojená sním určitě sem. Byl skvělej

Osobně jsem byla u plastika Pilky na liposukci a jsem taky spokojená. Nemám co vytknout.

Neregistrovaná/ý - Krejčová

22.05.2019

Neregistrovaná/ý - Havelková | 20.05.2019
Máte tady s plastikem dobrou zkušenost?

Plastiku mi tady dělal pan Pilka a spokojená sním určitě sem. Byl skvělej

Neregistrovaná/ý - Havelková

20.05.2019

Neregistrovaná/ý - Krejčová | 17.05.2019
Dobrou zkušenost mám v Praze s Aesthevita klinikou

Máte tady s plastikem dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Krejčová

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Havelková | 13.05.2019
Znáte dobrou plastickou kliniku v Praze případně okolí Prahy?

Dobrou zkušenost mám v Praze s Aesthevita klinikou

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Hovězí nudličky s pórkem

Hovězí nudličky s pórkem

18 hlasů
35min 733 kJ 157 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Houbová polévka s kokosovým mlékem

17 hlasů
35min 284kJ 80 Kč

Recept na netradiční houbovou polévku.

Studená hrušková polévka

13 hlasů
30min 301kJ 38 Kč

Polévka z letních hrušek s angreštem pro dospělé.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více