Diskuse na téma Kosmetika účinná na vrásky

07. 12. 2022 Marionneta Prosím o radu

Dobrý večer, napíšete prosím jaká kosmetiku opravdu funguje na vrásky? Co mi pleť alespoň trochu vyhladí?

Avatar
Avatar
Soňulka 09.12.2022

Skvělou řadu na vrásky má teď značka Astrid - s Bioretinolem. Mají krém na den a noc, sérum a masku. Vše je výborné a účinné, já mám teď pleť nejhezčí za poslední roky.

Avatar
Denisa5 14.12.2022

Holky, chtěla bych dobrou kosmetiku na vrásky koupit pro moji mamku jako vánoční dárek. Nevíte - je tato řada od Astrid vhodná i pro věk 50+?

Avatar
Soňulka 18.12.2022

Ano, je právě určená pro věk 50+, mrkněte https://www.dm.cz/astrid-darkova-sada-bioretinol-p8592297009276.html

Avatar
Elininka 20.12.2022

Tak jsem si koupila jejich sérum s Bioretinolem a je fakt výborné. Pleť je krásně rozzářená a působí mladistvějším dojmem.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V roce 2025 čeká Berany období plné dynamiky a příležitostí k osobnímu růstu. Jupiter, planeta expanze a štěstí, se bude nacházet ve vašem sektoru komunikace, což vám přinese nové možnosti pro vyjádření vašich myšlenek a pocitů. Bude t... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat