Diskuse na téma Hubnutí

Ahojky,, znáte nějakou opravdu dobrou dietu?? Hledám nějakou a chtěla bych od nového roku držet dietu,, budu ráda za tip.. ráda vyzkouším cokoliv :-)

Týna 27.01.2023

Ano přidávám se a doporučuji hlavně KetoDiet, ty drinky jsou skvělý.

Maruška Týna 16.02.2023

A jaké konkrétně jsou nejlepší? Chci si začít kupovat pouze nápoje.

Týna Týna 02.03.2023

Tak se podívej na jejich širokou nabídku https://www.ketodiet.cz/c/napoje-sirupy-a-vina/ a podle chuti si vyber. :-)

Maruška Týna 03.03.2023

děkuji za tip, mají tak širokou nabídku, že nevím kterej nápoj vybrat dřív. :D

Opravdu? Tak to je paráda, chtěla jsem něco vyzkoušet, tak si to zkusím objednat a jsem teda moc zvědavá :-) Takže myslíš že mám teda zkusit nějaký ten dietní plán??

Simča evinamaluska 18.12.2022

Jasně pro začátek si myslím že to bude dobrý ten dietní plán.. A jestli si nevíš rady jaký zvolit, tak doporučuju kouknout na jejich web kde je bmi kalkulačka a tam zadat svoje parametry a ono to ti nabídne plán přímo pro tebe :-)

evinamaluska evinamaluska 19.12.2022

Moc díky za vysvětlení :-) hned se tam lépe orientuju :-)

Simča 16.12.2022

Je to konkrétně tady tato https://www.ketodiet.cz/ mám s ní skvělé zkušenosti :-) Mohu ji vřele doporučit, mají super chutné produkty ale i ty dietní plány jsou skvělé :-) Měla jsem pro nízkou nadváhu a opravdu to zahýbalo s mojí váhou :-)

Simča 11.12.2022

Jestli jsi ještě nezkoušela, tak doporučuju keto dietu :-)

evinamaluska Simča 15.12.2022

Ráda ji vyzkouším :-) Co je to přesně za dietu? :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat