Diskuse na téma Filtrace vody doma

18. 12. 2022 | Prosím o radu

Ahoj všem, máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit a nemůžeme se rozhodnout jaký tak budu ráda za vaše zkušenosti, díky :-)

Dianadia 19.12.2022

My máme filtr od Dionely a neměnila bych, je to česká výroba a kvalita vody z něho je prvotřídní (pravidelně kontrolujeme).

Šárka Dianadia 20.12.2022

Koukám na jejich stránky a líbí se mi to, koukám že vyhráli dokonce v dTestu. Jak jste vybrali konkrétní filtr?

Dianadia Dianadia 22.12.2022

Podle rozboru vody, poslali jsme ho přímo jim a oni nám poradili jaký pro nás bude nejlepší, byli moc ochotní ;)

Šárka Dianadia 22.12.2022

Tak to je fajn, že se s nima dá takhle domluvit. A jaký teda typ máte a jak dlouho vám vydrží?

Dianadia Dianadia 22.12.2022

Máme tenhle https://www.dionela.cz/dionela-fam1-pod-kuchynskou-linku/d-2329 ale jak říkám radši se domluvte s nima. Mně to moc vyhovuje takhle pod linkou, mám prostě dva kohoutky jeden na vaření a pití a druhý na mytí nádobí. Regenerujeme ho cca tak jednou do roka.

Šárka Dianadia 22.12.2022

Moc díky za ochotu, myslím že taky vybereme tenhle ale ještě se teda poradíme s nima.

Šárka 19.12.2022

S dovolením se připojím k otázce, taky nad tím už docela dlouho uvažujeme…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat