Diskuse na téma Filtrace vody doma

18. 12. 2022 | Prosím o radu

Ahoj všem, máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit a nemůžeme se rozhodnout jaký tak budu ráda za vaše zkušenosti, díky :-)

Dianadia 19.12.2022

My máme filtr od Dionely a neměnila bych, je to česká výroba a kvalita vody z něho je prvotřídní (pravidelně kontrolujeme).

Šárka Dianadia 20.12.2022

Koukám na jejich stránky a líbí se mi to, koukám že vyhráli dokonce v dTestu. Jak jste vybrali konkrétní filtr?

Dianadia Dianadia 22.12.2022

Podle rozboru vody, poslali jsme ho přímo jim a oni nám poradili jaký pro nás bude nejlepší, byli moc ochotní ;)

Šárka Dianadia 22.12.2022

Tak to je fajn, že se s nima dá takhle domluvit. A jaký teda typ máte a jak dlouho vám vydrží?

Dianadia Dianadia 22.12.2022

Máme tenhle https://www.dionela.cz/dionela-fam1-pod-kuchynskou-linku/d-2329 ale jak říkám radši se domluvte s nima. Mně to moc vyhovuje takhle pod linkou, mám prostě dva kohoutky jeden na vaření a pití a druhý na mytí nádobí. Regenerujeme ho cca tak jednou do roka.

Šárka Dianadia 22.12.2022

Moc díky za ochotu, myslím že taky vybereme tenhle ale ještě se teda poradíme s nima.

Šárka 19.12.2022

S dovolením se připojím k otázce, taky nad tím už docela dlouho uvažujeme…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat