Diskuse na téma Nákup hodinek

20. 01. 2023 | Prosím o radu

Ahojky, už dlouho přemýšlím o tom že bych si koupila nějaké pěkné hodinky, nemáte nějaký tip, kam kouknout?? :-)

Bára 21.01.2023

Záleží na tom jaké.. Já jsem si třeba nedávno kupovala chytré hodinky a jsem s nimi moc spokojená :-)

MartaJane Bára 22.01.2023

Ano měla jsem namysli nějaké chytré hodinky a bych si to mohla propojit s mobilem :-) A kde sis je kupovala?? :-)

Bára Bára 23.01.2023

Já mám konkrétně tady tyhle https://www.bety.cz/diskuse/51503/Nakup-hodinek jsou moc pěkný, a mají spoustu super funkcí, tak jsem ráda že jsem se k tomu konečně dokopala a pořídila si je.. Nesundávám je skoro vůbec..

MartaJane 25.01.2023

Asi jsi chtěla poslat odkaz na hodinky, můžeš ho prosím poslat ještě jednou ? :-)

Bára MartaJane 26.01.2023

Ajo :-D já jsem šiša.. spatně jsem to zkopírovala :-D Jsou to tedy tady tyhle hodinky :-D https://www.carneo.cz/smart-hodinky-carneo-heiloo-hr-plus-bt-call-silver Moc se mi líbí, jsou super:-) Mají super funkce :-)

MartaJane 27.01.2023

V pohodě :-D Moc díky za tip, kouknu na to :-)

Tana 28.04.2024

Já mám taky Carneo hodinky a jsem s nima moc spokojená. Vydrží hodně dlouho nabité a mají přehlednou aplikaci, hodinky co jsme měla předtím jsem musela nabíjet každý den až jsem je kvůli tomu nakonec ani nenosila a tyhle jsou super :)

Pavlína Tana 30.04.2024

Já jsem hledala nějaké, které nebudou vypadat vyloženě sportovně a budu je moct nosit i k běžnému oblečení a tady u nich jsem konečně našla, díky za sdílení :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat