Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Coco

včera 22:27

Ahoj nemáte někdo nějaké zkušenosti s doplňky stravy do posilovny?Chci udělat radost svému příteli a něco mu koupit na růst svalové hmoty

Neregistrovaná/ý - Nataly

včera 21:20

Neregistrovaná/ý - Mirka | 18. 8. 2019
Ahoj, ráda bych si nechala prodloužit vlasy ale nevyznám se v tom vůbec... Docela se mi líbí clip in, ale nevím jestli to dobře drží na hlavě?

Já si prodlužuji clip in už nějaký ten pátek a nikdy se mi nestalo že by mi nějaký pramen upadl, drží perfektně

Neregistrovaná/ý - Lenka

22. 8. 2019

Ahoj holky, zařizuji si kancelář a nevím kde si koupit nějakou dobrou židli.

Neregistrovaná/ý - Mirka

18. 8. 2019

Ahoj, ráda bych si nechala prodloužit vlasy ale nevyznám se v tom vůbec... Docela se mi líbí clip in, ale nevím jestli to dobře drží na hlavě?

Neregistrovaná/ý - Domča

1. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 29. 7. 2019
Domčo takže to absorbuje např. různé olejíčky apod. ?

Jojo, natíráme se vším možným a je to ok... já sem s přehozem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Cindy

1. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Stela | 29. 7. 2019
Nikdy jsem v takovém obchodě nebyla.Ráda bych třeba nějaký dobrý tip na netu abych nemusela někam chodit

Manžel mi občas takové hračky nakupuje na erosstar a jsme vždy oba spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Eva

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Domča | 25. 7. 2019
Ahoj já sem si z e-kondomy minulý týden objednala úžasný přehoz přes postel pro milostné radovánky... už sme i zkoušeli a velká spokojenost

Domčo takže to absorbuje např. různé olejíčky apod. ?

Neregistrovaná/ý - Stela

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Cindy | 22. 7. 2019
Budeš muset zajít někam do obchodu s erotickým zbožím a nebo se podívat třeba na internetu.Je to vážně plno.Občas mi manžel udělá radost a nějakou hračku mi koupí.

Nikdy jsem v takovém obchodě nebyla.Ráda bych třeba nějaký dobrý tip na netu abych nemusela někam chodit

Neregistrovaná/ý - Linda

28. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Zlata | 26. 7. 2019
Tak jsem zkusila ty probiotiky www.bion3.cz, protože jsem měla problém s průjmy. Konečně chodím pravidelně a nemám problémy.

Já je také koupila, protože mám někdy problémy s trávením.

Neregistrovaná/ý - Zlata

26. 7. 2019

Tak jsem zkusila ty probiotiky www.bion3.cz, protože jsem měla problém s průjmy. Konečně chodím pravidelně a nemám problémy.

Neregistrovaná/ý - Domča

25. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 22. 7. 2019
Jak už tady někdo doporučuje,tak i já můžu e-kondomy. Je to eshop a výběr je tu fantastický

Ahoj já sem si z e-kondomy minulý týden objednala úžasný přehoz přes postel pro milostné radovánky... už sme i zkoušeli a velká spokojenost

Neregistrovaná/ý - Gábina

22. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Cindy | 22. 7. 2019
Budeš muset zajít někam do obchodu s erotickým zbožím a nebo se podívat třeba na internetu.Je to vážně plno.Občas mi manžel udělá radost a nějakou hračku mi koupí.

Jak už tady někdo doporučuje,tak i já můžu e-kondomy. Je to eshop a výběr je tu fantastický

Neregistrovaná/ý - Cindy

22. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Stela | 22. 7. 2019
Ahoj, ráda bych si koupila nějakou hračku do postele,ale nevím co je vůbec na trhu atd. Poradí mi někdo?

Neregistrovaná/ý - Stela

22. 7. 2019

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou hračku do postele,ale nevím co je vůbec na trhu atd. Poradí mi někdo?

Neregistrovaná/ý - Janča

17. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Anyta | 11. 7. 2019
Noro já sem tu pár věcí už kupovala a se vším sem spokojená. Feromony sem nezkoušela i když ne že by mě to nelákalo.. ale jinak mám už celkem dost erotických pomůcek

Anyto jak vám přišla objednávka odtud zabalená?

Neregistrovaná/ý - Hedvika

16. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 12. 7. 2019
Nemám čas někam chodit jelikož jsem hodně pracovně vytížená.O peníze mi vůbec nejde.Ráda si zaplatím za kvalitu.

Dobré věci nakupuji na notino.Uvidíš,že budeš spokojená

Neregistrovaná/ý - Helga

15. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Valerie | 8. 7. 2019
Ano, já s manželem užíváme probiotika, minerály a vitamíny.

Co to je prosím za přípravek? Ať hledám jak hledám, nikde jsem nic podobného nenašla.

Neregistrovaná/ý - Jolana

12. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 11. 7. 2019
Asi v každé drogerii.Je toho všude plno.Záleží už pak jenom na ceně.

Nemám čas někam chodit jelikož jsem hodně pracovně vytížená.O peníze mi vůbec nejde.Ráda si zaplatím za kvalitu.

Neregistrovaná/ý - Anyta

11. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Nora | 7. 7. 2019
Máte zkušenost s erotickými hračkami??? Našla jsem si eshop s velkým výběrem https://e-kondomy.cz/ ale nevím co bych objednala.. váhám nad feromony vždycky mě zajímalo zda fungují.. jinak teda oblečky jsou taky nádherný tady ...

Noro já sem tu pár věcí už kupovala a se vším sem spokojená. Feromony sem nezkoušela i když ne že by mě to nelákalo.. ale jinak mám už celkem dost erotických pomůcek

Neregistrovaná/ý - Tomaštíková

11. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivet | 5. 7. 2019
čauky, chodím v Brně do salonu Clipinhair na prodlužování jejich vlásky a jsem spokojená

Vlastním několik sad z Clipinhair a můžu jenom doporučit já sem moc spokojená

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Kachna s omáčkou s rybízovou marmeládou

Kachna s omáčkou s rybízovou marmeládou

11 hlasů
2h a 20min 506 kJ 230 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zeleninový pekáč

18 hlasů
1h a 5min 507kJ 130 Kč

Recept na pekáček plný zeleniny a uzeného masa.

Pstruh se šunkou

11 hlasů
40min 461kJ 110 Kč

Dietní filé ze pstruha se šunkou.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více