Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Žaneta

včera 21:06

Potřebovala bych poradit co koupit obchodním partnerům jako poděkování za skvělou spolupráci.

Neregistrovaná/ý - Míša

13.12.2018

Máte tip na nějaký lechtivější dárek pro manžela?

Neregistrovaná/ý - Berenika

12.12.2018

holky, poradáte mi, nevíte kde se dá nechat impregnovat sedačka? Nechala jste si to některá udělat?

Neregistrovaná/ý - Táňa

11.12.2018

Jak doplňujete vitamín D ? Máte ho dostatek?

Neregistrovaná/ý - Elisia

10.12.2018

Máte zkušenost s něčím opravdu efektivním na rýmu?

Neregistrovaná/ý - Liliana

10.12.2018

Neregistrovaná/ý - Gabriela | 30.11.2018
Máte za sebou nějaký zákrok na této klinice? https://www.aesthevita.cz/ Chci jen liposukci, ale i tak bych ráda dobrou kliniku s kvalitními plastickými chirurgy

Dobrý den, na této klinice jsem byla na augmentaci kterou mi dělal pan doktor Pilka. Za mě výborná zkušenost, s výsledkem jsem maximálně spokojená

Neregistrovaná/ý - Martina

03.12.2018

Neregistrovaná/ý - David | 02.12.2018
Až budete vybírat, tak se dívejte hlavně po kapacitě baterie a po motoru kola, já si myslím, že nejlepší jsou elektrokola se středovým motorem Bosch.

A můžete mi poradit, kde bych koupila takové kvalitní elektrokolo?

03.12.2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 02.12.2018
Má 8 let, a kde jste sehnala odlehčené kolo?

Podívejte se do obchodu https://www.cyklospeciality.cz/clanky/prodejny/ mají dětská odlehčená kola WOOM a FROG.

Neregistrovaná/ý - Sandra

03.12.2018

Máte prosím zkušenost s prádýlkem odtud? Chci trošku zpestřit a oživit desetiletý vztah ... https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni

Neregistrovaná/ý - Iveta

02.12.2018

Snažím se najít nějaký kvalitnější džem.. máte zkušenost s nějakou příchutí Relax z ovoce?

Neregistrovaná/ý - Erika

02.12.2018

Pěkný den, hledám kvalitní kávovar. Jaký a podle čeho ho mám vybrat? Máte třeba osvědčený shop, kde bych určitě sehnala kvalitní kousek?

Neregistrovaná/ý - David

02.12.2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 01.12.2018
Dobrý den, je tu někdo, kdo by mi mohl poradit ohledně koupi elektrokola pro manžela pod stromeček?

Až budete vybírat, tak se dívejte hlavně po kapacitě baterie a po motoru kola, já si myslím, že nejlepší jsou elektrokola se středovým motorem Bosch.

Neregistrovaná/ý - Kačena

02.12.2018

Neregistrovaná/ý - Judyta | 30.11.2018
Vypadají vážně dobře, něco odtud určitě uvařím.. Co ty jejich programy hubnoucí, zkoušela ste nějaký?

Dobrý den, já sem zatím program ve světě zdraví nepodstoupila, ale byla sem na jednorázové konzultaci, na tom zvýhodněném úvodním balíčku za 200kč.. je to slevněné z 850kč, takže ta sleva je tam fakt velká, za sebe můžu jenom doporučit

02.12.2018

Neregistrovaná/ý - Marcela | 01.12.2018
Sehnala jsem pro dcerku dětské odlehčené kolo, jak je holčička stará?

Má 8 let, a kde jste sehnala odlehčené kolo?

Neregistrovaná/ý - Váňová

01.12.2018

Neregistrovaná/ý - Tamara | 29.11.2018
V kulina.cz jsem také objednávala nádobí do kuchyně a zkušenost opravdu výborná, i za sebe můžu doporučit

Je možnost vyzvednou zboží osobně když objednám na kulině?

01.12.2018

Dobrý den, je tu někdo, kdo by mi mohl poradit ohledně koupi elektrokola pro manžela pod stromeček?

Neregistrovaná/ý - Marcela

01.12.2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 30.11.2018
Ahoj prosím holky poradíte mi jaké koupit menší kolečko pro synka na vánoce?

Sehnala jsem pro dcerku dětské odlehčené kolo, jak je holčička stará?

Neregistrovaná/ý - Gabriela

30.11.2018

Máte za sebou nějaký zákrok na této klinice? https://www.aesthevita.cz/ Chci jen liposukci, ale i tak bych ráda dobrou kliniku s kvalitními plastickými chirurgy

Neregistrovaná/ý - Beatris

30.11.2018

Neregistrovaná/ý - Šebestová | 26.11.2018
No právě.. tu chuť já nějak přežiju, hlavně že pomůže:) a po jaké době braní jste pocítila úlevu?

Brala jsem teprve pár týdnů a neskutečně se mi ulevilo

30.11.2018

Ahoj prosím holky poradíte mi jaké koupit menší kolečko pro synka na vánoce?

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Polévka s liškami

Polévka s liškami

14 hlasů
55min 215 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuskus s rajčaty a paprikou

9 hlasů
45min 499kJ 75 Kč

Lehký letní zeleninový oběd.

Filé zapečené s pórkem

9 hlasů
45min 449kJ 140 Kč

Zdravá ryba se zdravou zeleninou - skvělá kombinace.

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více