Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Gábina

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Cindy | 22.07.2019
Budeš muset zajít někam do obchodu s erotickým zbožím a nebo se podívat třeba na internetu.Je to vážně plno.Občas mi manžel udělá radost a nějakou hračku mi koupí.

Jak už tady někdo doporučuje,tak i já můžu e-kondomy. Je to eshop a výběr je tu fantastický

Neregistrovaná/ý - Cindy

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Stela | 22.07.2019
Ahoj, ráda bych si koupila nějakou hračku do postele,ale nevím co je vůbec na trhu atd. Poradí mi někdo?

Budeš muset zajít někam do obchodu s erotickým zbožím a nebo se podívat třeba na internetu.Je to vážně plno.Občas mi manžel udělá radost a nějakou hračku mi koupí.

Neregistrovaná/ý - Stela

22.07.2019

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou hračku do postele,ale nevím co je vůbec na trhu atd. Poradí mi někdo?

Neregistrovaná/ý - Janča

17.07.2019

Neregistrovaná/ý - Anyta | 11.07.2019
Noro já sem tu pár věcí už kupovala a se vším sem spokojená. Feromony sem nezkoušela i když ne že by mě to nelákalo.. ale jinak mám už celkem dost erotických pomůcek

Anyto jak vám přišla objednávka odtud zabalená?

Neregistrovaná/ý - Hedvika

16.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 12.07.2019
Nemám čas někam chodit jelikož jsem hodně pracovně vytížená.O peníze mi vůbec nejde.Ráda si zaplatím za kvalitu.

Dobré věci nakupuji na notino.Uvidíš,že budeš spokojená

Neregistrovaná/ý - Helga

15.07.2019

Neregistrovaná/ý - Valerie | 08.07.2019
Ano, já s manželem užíváme probiotika, minerály a vitamíny.

Co to je prosím za přípravek? Ať hledám jak hledám, nikde jsem nic podobného nenašla.

Neregistrovaná/ý - Jolana

12.07.2019

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 11.07.2019
Asi v každé drogerii.Je toho všude plno.Záleží už pak jenom na ceně.

Nemám čas někam chodit jelikož jsem hodně pracovně vytížená.O peníze mi vůbec nejde.Ráda si zaplatím za kvalitu.

Neregistrovaná/ý - Anyta

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nora | 07.07.2019
Máte zkušenost s erotickými hračkami??? Našla jsem si eshop s velkým výběrem https://e-kondomy.cz/ ale nevím co bych objednala.. váhám nad feromony vždycky mě zajímalo zda fungují.. jinak teda oblečky jsou taky nádherný tady ...

Noro já sem tu pár věcí už kupovala a se vším sem spokojená. Feromony sem nezkoušela i když ne že by mě to nelákalo.. ale jinak mám už celkem dost erotických pomůcek

Neregistrovaná/ý - Tomaštíková

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Ivet | 05.07.2019
čauky, chodím v Brně do salonu Clipinhair na prodlužování jejich vlásky a jsem spokojená

Vlastním několik sad z Clipinhair a můžu jenom doporučit já sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Hedvika

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 10.07.2019
Ahoj kde bych si koupila nějaký kvalitní make-up?

Asi v každé drogerii.Je toho všude plno.Záleží už pak jenom na ceně.

Neregistrovaná/ý - Jolana

10.07.2019

Ahoj kde bych si koupila nějaký kvalitní make-up?

Neregistrovaná/ý - Valerie

08.07.2019

Neregistrovaná/ý - Helga | 27.06.2019
Máte dobrý tip na probiotika?

Ano, já s manželem užíváme probiotika, minerály a vitamíny.

Neregistrovaná/ý - Nora

07.07.2019

Máte zkušenost s erotickými hračkami??? Našla jsem si eshop s velkým výběrem https://e-kondomy.cz/ ale nevím co bych objednala.. váhám nad feromony vždycky mě zajímalo zda fungují.. jinak teda oblečky jsou taky nádherný tady ...

Neregistrovaná/ý - Ivet

05.07.2019

Neregistrovaná/ý - Soudková | 03.07.2019
Ahojky, máte vlásky z clipinhair? Uvažuji hodně nad nějakou clip in sadou

čauky, chodím v Brně do salonu Clipinhair na prodlužování jejich vlásky a jsem spokojená

Neregistrovaná/ý - Jitka

04.07.2019

Neregistrovaná/ý - Tereza | 02.07.2019
Vigantolvit je určený dospělým a dětem od 12 let

Super děkuji moc.. zeptám se na to dneska v lékárně

Neregistrovaná/ý - Soudková

03.07.2019

Ahojky, máte vlásky z clipinhair? Uvažuji hodně nad nějakou clip in sadou

Neregistrovaná/ý - Andrejka.D

03.07.2019

Cauky ja kupuju probiotika tady https://www.naturevia.cz/e-shop/laktobacily-a-bifidobakterie/laktobacilky-baby-30cps-detail a jsou super.Prijdou mi o dost levnejsi nez jine znacky.A za mě super.Davam je malymu uz poměrne dlouho.Akorat jsem musela pockat az zacne jist prikrmy,Lip se mi to davalo do jidla,ale kamoska to treba davala do mlika aji.

Neregistrovaná/ý - Tereza

02.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jitka | 24.06.2019
Od kolika let je možné ten vigantolvit brát?

Vigantolvit je určený dospělým a dětem od 12 let

Neregistrovaná/ý - Eliška

27.06.2019

Neregistrovaná/ý - Fiona | 23.06.2019
Lidi a podle čeho jste vybírali vhodný test? Je jich tam víc a nevím který vybrat k otestování

Já sem taky nevěděla ale jelikož to bylo pouze pro mé osobní účely tak mi poradili ten domácí dna test otcovství a s tím sem teda moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Helga

27.06.2019

Máte dobrý tip na probiotika?

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Ryba pečená chřestem

Ryba pečená chřestem

8 hlasů
45min 240 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zvěřinový guláš

18 hlasů
1h a 50min 841kJ 211 Kč

Guláš pro milovníky zvěřiny.

Salát z nových brambor

2 hlasy
45min 250kJ 85 Kč

Jednoduchý, lehký salát z brambor a ředkviček bez majonéz...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více