Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Valentová

22. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Klára | 19. 5. 2019
Děkuji za doporučení na Dráček, do státní školky mi tu dceru nevzali tak sháním od září nějakou soukromou a tato se mi fakt moc líbí

Osobně využívám Dráčku každé léto v červenci a v srpnu a vždycky jsem měla taky výborné zkušenosti se školkou

Neregistrovaná/ý - Monika

21. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Stanislava | 19. 5. 2019
A máte zkušenost s nějakým dobrým lubrikantem?

No já odtud toho zkoušela víc, např. pro lepší výdrž, nebo ty ochoucené ty jsou taky super

Neregistrovaná/ý - Eva

21. 5. 2019

Máte tip kde nechat udělat DNA testy?

Neregistrovaná/ý - Majka

21. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Sandra | 18. 5. 2019
Užíváte doplňky stravy? Jste spokojení?

Sandro já si doplňuji vitamín D doplňkem stravy a jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Stanislava

19. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Monika | 15. 5. 2019
Stanislavo, přes e-kondomy jsem objednávala několikrát. Je to super eshop.Mají široký výběr a objednávka mi odtud chodí v diskrétním balení

A máte zkušenost s nějakým dobrým lubrikantem?

Neregistrovaná/ý - Klára

19. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Semolinová | 16. 5. 2019
Dráček je jedna z nejlepších školek s jakou jsem se v Brně setkala, vřele doporučuji!:)

Děkuji za doporučení na Dráček, do státní školky mi tu dceru nevzali tak sháním od září nějakou soukromou a tato se mi fakt moc líbí

Neregistrovaná/ý - Sandra

18. 5. 2019

Užíváte doplňky stravy? Jste spokojení?

Neregistrovaná/ý - Semolinová

16. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Inna | 13. 5. 2019
Ano přesně tak.. s dětmi se v průběhu dne mluví v Dráčku česky i anglicky

Dráček je jedna z nejlepších školek s jakou jsem se v Brně setkala, vřele doporučuji!:)

Neregistrovaná/ý - Monika

15. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Stanislava | 2. 5. 2019
Kupujete si erotické pomůcky? Můžete něco doporučit? Našla jsem eshop kde mají docela dost velký výběr tak váhám co zkusit a vybrat https://e-kondomy.cz/

Stanislavo, přes e-kondomy jsem objednávala několikrát. Je to super eshop.Mají široký výběr a objednávka mi odtud chodí v diskrétním balení

Neregistrovaná/ý - Inna

13. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Jaroška | 2. 5. 2019
A mluví se tady teda na děti anglicky i česky přes den?

Ano přesně tak.. s dětmi se v průběhu dne mluví v Dráčku česky i anglicky

Neregistrovaná/ý - Radka

2. 5. 2019

Jako jasně, pokud máš na samostatný mrazák místo, tak si ho určitě kup. On pojme mnohem více, než mrazák v lednici. Nicméně my místo na samostatný mrazák nemáme a máme tedy kombi lednici a jsme spokojeni. A ty samostatný mrazák potřebuješ? Jako myslím kvůli objemu?

Neregistrovaná/ý - Stanislava

2. 5. 2019

Kupujete si erotické pomůcky? Můžete něco doporučit? Našla jsem eshop kde mají docela dost velký výběr tak váhám co zkusit a vybrat https://e-kondomy.cz/

Neregistrovaná/ý - Jaroška

2. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Inna | 29. 4. 2019
Úplně perfektní!:) Je tam fakt znát úplně jiný přístup, takový vřelejší

A mluví se tady teda na děti anglicky i česky přes den?

Neregistrovaná/ý - Inna

29. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Jaroška | 20. 4. 2019
Takže co se týče věnování se dětem, je to tam dobré?

Úplně perfektní!:) Je tam fakt znát úplně jiný přístup, takový vřelejší

20. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Inna | 16. 4. 2019
Jestli vám nevadí soukromá školka tak já dávám svýho andílka do této anglicko české školky v Brně https://www.dracek-skolka.cz/ ... Za sebe můžu říct že jsem s touto školkou spokojená daleko víc než sem byla u starší dcery se státní školkou

Takže co se týče věnování se dětem, je to tam dobré?

Neregistrovaná/ý - Inna

16. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Jaroška | 10. 4. 2019
Znáte dobrou školku v Brně?

Jestli vám nevadí soukromá školka tak já dávám svýho andílka do této anglicko české školky v Brně https://www.dracek-skolka.cz/ ... Za sebe můžu říct že jsem s touto školkou spokojená daleko víc než sem byla u starší dcery se státní školkou

10. 4. 2019

Znáte dobrou školku v Brně?

Neregistrovaná/ý - Julka

2. 4. 2019

Ahoj všem, ráda bych znala váš názor. Zajímalo by mě, jak máte doma řešený mrazák? Kombi lednici nebo samostatně stojící mrazák?

Neregistrovaná/ý - Teodora

2. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Holly | 31. 3. 2019
Máte dobrou zkušenost s nějakým doplňkem na doplnění vitamínu d? Zaujal me vigantolvit, užíváte?

Osobně už asi půl roku, objednávám tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Kristýna

1. 4. 2019

Včera jsem byla na prodloužení metodou clip in, v salonu Hotstyle v Brně a můžu vřele doporučit,sem vážně spokojená!:)

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Kuskus s kuřecím masem

Kuskus s kuřecím masem

22 hlasů
40min 706 kJ 148 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z jahod

12 hlasů
35min 772kJ 60 Kč

Velmi jednoduchý jahodový salát s dýňovými semínky.

Zaječí guláš

7 hlasů
1h a 25min 477kJ 120 Kč

Guláš nemusí být vždy jen z hovězího nebo vepřového ma...

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více