Diskuse na téma Zelené potraviny

Má někdo zkušenost se zelenými potravinami? Ráda bych je vyzkoušela a tak mě zajímají vaše zkušenosti. Kolik je třeba brát těch tabletek chlorelly? Opravdu je to okolo 20ti?

Iris 03.04.2022

Ahoj holky, jaké vitamíny na podporu imunity a taky na správný vývoj dáváte dětem?

Tana 26.11.2022

Spirulina je opravdu zdravá. Je to známá superpotravina, já si teď kupuju nápoj z čerstvé spiruliny SpirAlps, je to mnohem lepší než sušená spirulina a navíc moc dobře chutná :-)

anastaziaa Tana 27.11.2022

Koukám na jejich stránky a vypadá to moc dobře, jaký balení si kupuješ?

Tana Tana 28.11.2022

Já nám kupuju domů to 3litrový balení, pijeme ho všichni každý den takže máme docela spotřebu a takhle se to fat vyplatí :)

anastaziaa Tana 29.11.2022

Děkuju za odpověď, hned objednávám tak jsem zvědavá jak to bude chutnat :)

miška4 22.02.2023

Kdo sháníte kvalitní přírodní doplňky stravy tak já mám moc dobrou zkušenost s https://vitaslife.cz/

Michaela miška4 27.02.2023

A co od nich teď užíváš? Zaujalo mě to jejich magnésium..

miška4 miška4 28.02.2023

Mám to magnésium glycinate a železo s vitamínem C což jsou přírodní extrakty :)

Dana miška4 05.05.2023

Za sebe určitě doporučím magnezium a kupuji i Irský mech nově. Za sebe mohu doporučit. :) V zahraničí měch hodně využívají jelikož má spoustu minerálů. Mě se zlepšilo trávení, pleť a cítím, že mám mnohem více energie. :)

Alinka 30.06.2023

Já nedám dopustit na bylinky, piju pravidelně bylinkové čaje, teď mám takovou super směs na imunitu a zatím se úspěšně bráním všem virózám co teď všude řádí :-)

hanulle Alinka 01.07.2023

A co máš v té směsi za bylinky nebo co je to za směs? Ráda bych se inspirovala :)

Bára 12.07.2023

Holky a co třeba nějaká probiotika jíte? Já jsem teď měla nějaké problémy se střevy a zažíváním a lékárnice mi probio doporučila, fakt to funguje? Jaké jsou nejlepší? Já moc nejsem zastáncem tabletek, takže se mi do toho moc nechce.

Danka Bára 26.07.2023

Jestli nemáš ráda tabletky, tak to je pro tebe jak dělané Symprove. Jsou to živé tekuté probiotika. Mají je ve třech příchutích, díky tomu že jsou živé, dostanou se až do střev, takže skutečně účinkují. A ano opravdu fungují. Můžou tě ze začátku trochu pročistit, ale nenech se odradit. Já jsem vyzkoušela spoustu a tyhle jediné mi opravdu to zažívání upravily a cítím se i lépe.

Mnada 28.01.2024

Jestli hledáte něco přírodního pro celkovou podporu zdraví tak mám moc dobrou zkušenost s Houbicky.eu. Mají kvalitní medicinální houby v bio kvalitě, které jsou speciálně zpracované aby z nich tělo získalo to nejcennější. Užívám teď Lví hřívu a cítím se skvěle :)

Danka Mnada 29.01.2024

To vypadá hodně dobře, děkuju za doporučení. Už jsem o těch medicinálních houbách četla a tady ty vypadají opravdu kvalitně.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat