Diskuse na téma Jemný odličovač pleti

02. 03. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, co jemného kupujete na odlíčení make-upu? S čím máte jen tu nejlepší zkušenost?

Ivka 15.03.2023

Ahojky,také hledá něco na odlíčení očí. Měla jsem dvoufázový odličovač, ale poslední dobou sleduji, že mám po něm suchá víčka, takže to chce asi změnu ....Co vám sedí?

Petra Ivka 23.03.2023

Měla jsem to stejné, musela jsem i na oční a tam mi řekla, že je to možná nějaká alergie. každopádně jsem začala používat levandulový odličovací olej a ten mi sedí :-).

Ivka Ivka 28.03.2023

Petro a co je to prosím tě za ten odličovací olej? Pokud není drahý, tak bych ho vyzkoušela.

Petra Ivka 31.03.2023

Ivko je to tento https://www.notino.cz/saloos/make-up-removal-oil-odlicovaci-olej-levandule/ je moc příjemný a cenově dostupný.

Andanka 12.03.2023

Holky, děkuji za super tip - včera jsem si micelárku i odličovací gel od Astrid koupila a hned vyzkoušela a zatím velká spokojenost. Gel je příjemný, nevysušuje, stejně jako micelárka.

Ella789 09.03.2023

Já ji mám teď tuto řadu od Astrid na odličování asi 14 dní a je výborná. Odlíčit jde úplně lehce, pokožka není vysušená, naopak je hydratovaná, jemná a vláčná.

Denisa5 07.03.2023

Holky, ten vypadá dobře, dneska jsem na něj viděla i reklamu v televizi :) Určitě ho taky vyzkouším, značku Astrid mám ráda.

Dominka_K 05.03.2023

Moc se mi osvědčil tento hydratační odličovací gel https://www.parfemy-elnino.cz/astrid-hyaluron-micellar-cleansing-gel-cistici-gel-pro-zeny-200-ml/ Jemně a šetrně odstraní make-up, pleť je po něm krásná, nevysušená a má skvělé složení. Kupuju k němu i micelární vodu, taky Astrid Hyaluron.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat