Diskuse na téma Kojení a UM

22. 03. 2023 | Prosím o radu

Dobrý večer, poradíte - jsem skoro měsíc doma z porodnice a bojuju s mlíkem, nemám ho dost. Poradíte - čím syna přikrmit? Jaké kojenecké mléko je nejlepší?

Tichavka 21.08.2023

My máme alergii na kravskou bílkovinu, používáme toto https://www.nase-mleko.cz/zbozi/kojenecke-kozi-mleko-pocatecni-nase-mleko-1-525g/. Bylo to šílený období pláče, teď už máme naštěstí klid dikybohu, malý papá hezky.

Holky, za mě taky doporučím Sunar - kupuju Premium. Jak píšete, Sunar má tradici a já značce věřím nejvíc.

Hanny 30.03.2023

Holky, jasně UM je někdy nevyhnutelé, ale snažte se za kojení bojovat. I když to není snadné. Vím to z vlastní zkušenosti... Také jsem s malou zápasila při kojení, ale dobré rady mají tady https://www.mudrlife.cz/podpora-kojeni/ přes ně jsem nakupovala vše od těhotenství až do jednoho roku a čerpala jsem i jejich rady z videí.

Dankovka 29.03.2023

Tady máte odkaz na jejich stránky, najdete tam všechny informace www.sunar.cz/nase-produkty

Blanickova 27.03.2023

Holky, díky za komentáře - kojeneckých mlék je na trhu fakt hodně, tak jsem ráda za tip! Dívala jsem se, že Sunar má víc těch mlíček - jaký je mezi nimi rozdíl, nevíte?

Dankovka 25.03.2023

Za mě taky Sunar - vyrostly mi na něm obě děti. Kupovala jsem Sunar Premium.

Samsonite 23.03.2023

Určitě kupte Sunar - na trhu je desítky let, je prověřený a beztak jsme na něm všichni vyrostli :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat