Diskuse na téma Nákup na eshopu Bakly

03. 05. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, nakupujete někdo na e-shopu Bakly? Zrovna se stěhuju do nového bytu a líbí se mi tam plno věcí.

Tereza 28.02.2024

Nakoupila jsem zatím 2x a vždy spokojenost. Mají fakt krásný věci, jen to neprospívá mému účtu :D

AndreaVon 25.01.2024

Mám zkušenost, objednávala jsem ručníky, talíře a podnos, jsem spokojená, vše přišlo v pořádku. Hezky zabalené, komunikace ok.

VercaKolaj 22.11.2023

Koupila jsem mamce mlýnky na pepř a sůl, dostane je k Vánocům. Líbí se mi, přemýšlela jsem, že si je nechám :D Ale je to dárek.

Tichavka 24.10.2023

Ahoj, nakoupila jsem tam cca před půl rokem. Vzala jsem sadu hrníčku na čaj, chtěla jsem něco stejnýho. Líbil se mi motiv stromů. Vše v pořádku za mě. Spolehlivý e-shop.

Blanickova 11.05.2023

Já teda na www.bakly.cz nedám dopustit - mám od nich fakt hodně věcí a všechno mají kvalitní a krásné, určitě u nich nákup doporučím.

Elininka 08.05.2023

Holky, mají tam fakt velký výběr.a krásné věci. Taky u nich budu objednávat, díky za tip!

Denisa5 06.05.2023

Ahoj, já tam nakupuju moc ráda. Doma mám od nich plno dekorací a taky talíře a ručníky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat