Diskuse na téma Nákup na eshopu Bakly

03. 05. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, nakupujete někdo na e-shopu Bakly? Zrovna se stěhuju do nového bytu a líbí se mi tam plno věcí.

Tereza 28.02.2024

Nakoupila jsem zatím 2x a vždy spokojenost. Mají fakt krásný věci, jen to neprospívá mému účtu :D

AndreaVon 25.01.2024

Mám zkušenost, objednávala jsem ručníky, talíře a podnos, jsem spokojená, vše přišlo v pořádku. Hezky zabalené, komunikace ok.

VercaKolaj 22.11.2023

Koupila jsem mamce mlýnky na pepř a sůl, dostane je k Vánocům. Líbí se mi, přemýšlela jsem, že si je nechám :D Ale je to dárek.

Tichavka 24.10.2023

Ahoj, nakoupila jsem tam cca před půl rokem. Vzala jsem sadu hrníčku na čaj, chtěla jsem něco stejnýho. Líbil se mi motiv stromů. Vše v pořádku za mě. Spolehlivý e-shop.

Blanickova 11.05.2023

Já teda na www.bakly.cz nedám dopustit - mám od nich fakt hodně věcí a všechno mají kvalitní a krásné, určitě u nich nákup doporučím.

Elininka 08.05.2023

Holky, mají tam fakt velký výběr.a krásné věci. Taky u nich budu objednávat, díky za tip!

Denisa5 06.05.2023

Ahoj, já tam nakupuju moc ráda. Doma mám od nich plno dekorací a taky talíře a ručníky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat