Diskuse na téma kamera na vánoce

19. 11. 2013 | Prosím o radu

Hoj, chtěla bych svému dlouholetému příteli na vánoce koupit kameru, protože pořád jezdí se svými kamarády na sportovní soustředění a neustále o tom povídá, tak bych byla ráda kdyby si to mohl natočit. Máte nějaké typy? Diky moc Sája

Lucie 31.08.2021

Super sportovní kamery mají tady https://www.spyexpert.cz/38-sportovni-kamery

Laugher 14.02.2017

www.datart.cz

Marobud 20.12.2014

Ahoj nedávno jsem si ten tvuj typ prošel a obědnal sem si ho jenže mi to žena zabavila že až pod stromeček takže zatím z toho nemam nic :D nejradši bych prošmejdil na tajno byt abych ji našel a mohl vyzkoušet :D Už se toho nemužu dočkat, žena mi říka že jsem horší než malej kluk :D

Marobud 16.11.2014

Ahoj není to sice dotaz přímo na klasickou kameru ale já bych si chtěl k vánocum nadělit kameru na palubni desku do auta. Máte to taky někdo? Zajímalo by mě na jaký parametry se mam zaměřit….

Luculus Marobud 21.11.2014

Ahoj já jsem si nadělil k narozeninam tuhle http://www.1obchod.com/products/kamera-do-auta-s-lcd-displejem-a-nocnim-videnim/

Sandriskaa 22.12.2013

Ahoj, tak už mám kameru doma ;) nakonec jsem se rozhodla pro Magicam a objednala si ji přes net. Tondo, věřím tomu že je gopro3 lepší, ale finančně jsem si to v tuhle chvíli nemohla dovolit, tak jsem dala přednost Magi… Jinak záběry jsou z ní hezké, měli jste pravdu a na ovládání je lehká :D když jsem to zvládla já, tak to musí zvládnout každý :D doufám že přítel z ní bude mít radost. Děkuji vám za rady a pomoc, snad jsem neudělala chybu. Sája

Tonda 25.11.2013

Ahoj dámy/slečny. Doporučuju jestli chcete potěšit sportovního nadšence tak gopro3 black edition. je dražší ale záběry z ní jsou o kategorii lepší než z magiccamu. Tonda

monieee 24.11.2013

Ahojky holky, taky sem přemýšlela o vánočních dárcích, kamera mě nenapadla, ale zní to jako dobrý nápad akorát je teda problém v tom, že vůbec netuším co a jak se děje s technikou, funguje. Mám teda jednu zásadní otázku a to jestli je kamera v češtině. Myslíte že by to mohl být i dobrý rodinný dárek pro všechny členy rodiny? Monča

Tichavka monieee 24.11.2013

Kamera je v češtině a je jednoduchá. Zvládám s ní natáčet i já :D a jako rodinný dárek by to bylo asi dobrý, pokud teda nemáš malé děti, ty by z toho asi moc velkou radost neměly ;) ale jestli s tvým partnerem kameru využijete tak proč ne ;)

Tichavka 23.11.2013

Staci se kouknout na web dovozce www.magicam.cz prodejcu maji koukam celkem dost. Cenove se celkem da ;) a myslim ze tam nekteri ti prodejci mají i moznost nejakych splatek, ale to si nejsem jista. Jinak je i fajn ze ta kamerka muze do vody, takze jestlize i plave, tak to muze vyuzit i tam

Tichavka 19.11.2013

ahoj sajo muj pritel uz pet let zavodne lyzuje a pouziva kameru aee magiccam. Pritel je z ni uplne hotovy, porad si s ni hraje a nataci i ruzne blbiny… Taky casto jezdiva na soustredeni a pak je plny zazitku kdyz mi to pousti a popisuje :D . Kdyz si ji koupil, tak k tomu dostal spoustu veci jako je dalkac, barevny displej a tak… Ono asi mozna i hodne zalezi co tvůj pritel dela za sport.

Sandriskaa Tichavka 21.11.2013

Hoj, přítel je sportovec všeho druhu ;), fotbal, lyžování, plavání, na biku jezdí a teď přemýšlí o snowboardu… Na kolik ho vyšla tahle kamera? A nevíš kde bych ji sehnala nebo se na ni aspoň kukla? Normálně v elektru když se po ní poptám by ji měli mít ne? Sája


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat