Diskuse na téma léčba atopického ekzému

zdravím všechny, jaké máte zkušenosti s atopickým ekzémem? je něco co vám zaručeně pomohlo? chtěla bych se také zeptat, jestli máte zkušenost s jílem? dostala jsem doporučení na http://www.homespa.cz/mojedomacilazne/eshop/14-1-SPA-ZABALY/0/5/86-Zluty-kambricky-jil zkoušel jste už někdo?

Evelína 09.02.2014

Právě ho zkouším. Zlepšení vidím už jen v tom, jak je mně po zábalu příjemně, nic nesvědí, mám mnohem hladší pleť. Jsem zvědavá, jestli může jíl atopu opravdu zbavit.

lea 13.02.2014

já o tom přemýšlím, vypadá to zajíamvě a halvně rozhodně líp, než ty chemičárny, které nenávidím...

lenuškaa31 19.02.2014

tak dej vědět, je mi jasný, že chemie je prostě hnus, taky jsem proti, protože podle mě nic nezabírá a jen to pokožku ještě více zatěžuje. máme něco zaručně ozkoušeného?;-)

Janea 28.02.2014

Zkuste kosmetiku z dalekých ostrovů, z Fidži. Cenově dostupná, příjemná. Např. hojivý gel Dilo. Prodává ho tu spol. Pacifika.eu

Judita 29.05.2014

Syn trpěl na atopický ekzém a stav se velmi zlepšil poté, co užíval půl roku Wobenzym. Také jsem mu pokožku mazala konopnou mastí, která má výborné účinky.

Nikola Judita 29.05.2014

Judito a na kolik takový Wobenzym na půl roku vyjde? Věřím, že pomohl a synovi gratuluji a upřímně i trošku závidim, jsem atopička 21 let od svých třech měsíců, léků jsem použivala hromady, jak přírodní, tak chemické, vyšlo to na opravdu hrozitánské peníze a zlepšení žádné. A ačkoliv to nerada řikám, jediné do čeho jsem byla ochotná dát peníze a co mi pomohlo byla zázračná injekce u doktora...Platila jsem asi 50Kč, účínky úžasné...bez ekzému dokonce i alergii jsem pociťovala o něco méně, když mi to po 2 měsících ekzém znovu vylezl šla jsem k doktorovi a z něj vypadlo, že to byla kortikoidová injekce, samozřejmě jsem ji znovu odmítla a zkusila akupunkturu (přes měsíc mám v uchu jehličku) a současně vyřadila veškeré léky co od dětství užívám a ačkoli jsem tomu moc nevěřila...ekzém sice stále mám, ale na to, že neberu žádné chemické léky jsem na tom líp, během dvou dnů jsem měla ohromný výsev, obličej, krk, ale vydržela sem a mazala se pouze domácí konopnou mastí, po asi týdnu se ekzém zlepšil a dokonce mi přijde, že jsem na tom mnohem líp než dřív...takže kdo nemá peníze na léky jako je Wobenzym a nebrání se tomu, vyzkoušet něco nového, doporučuji to alespoň vyzkoušet :-) není nic jednoduššího než jehličku vytáhnou a vrátit se k lékařské chemické léčbě :-/

Darinka 22.08.2014

S jílem zkušenost nemám, ale na ekzém, který se mi tvoří převážně na rukou používám krém, který mi doporučila kamarádka - Atopos, je to konopný krém, obsahuje i panthenol, pokožka po něm je hydratovaná, zvláčněná a vůbec nesvědí, tudíž nemáte tendenci se škrábat :-) a není ani tak moc drahý, stojí okolo 200Kč

Violet 28.09.2014

Rozhodně vyzkoušejte konopnou kosmetiku, já jsem s ní naprosto spokojená a nedám na ní dopustit. Na atopický ekzém jsem začala používat produkt Exema zklidňující krém, který se nanáší konkrétně na postižené místo a přináší opravdu rychlou pomoc. K tomuto krému, ještě pravidelně používám Atopos , který se na rozdíl od krému Exema nanáší na celé tělo a jedná se o formu prevence. Oba tyto výrobky mám od firmy Cannaderm. Určitě stojí za vyzkoušení.

Katka 16.10.2014

Výborný na atopický ekzém je Atopos ošetřující krém s obsahem léčivého konopí od Cannadermu. Opravdu mi pomáhá, pokožka je jemná a celkově má zdravější vzhled.

Bára 17.10.2014

mám atopák od 3 měsíců, hodně mi pomohly výrobky od LR ale nakonec došly finance a skončila jsem u belodermu. co se týče kosmetiky tak pouze dětskou a nejlepší je Mixa.

Hanka 26.10.2014

Tak já jsem do toho teda šla a konopnou kosmetiku už mám 2týden doma a zatím teda bez problému. Dokonce i má lékařka mi to schválila s tím že kosmetika s obsahem léčivého konopí mi opravdu může pomoci.

Milada 17.11.2014

Doporučuji vyzkoušet kosmetiku od Cannadermu, je opravdu výborná, hlavně Exema, které pomáhá opravdu rychle od nepříjemného svědění.

Lidka 24.11.2014

Určitě vyzkoušejte kosmetiku s obsahem konopím, jak je tady již doporučováno. Já mám doma kosmetiku z řady Atopos a je to pro mě učiněný zázrak, pro nás atopiky neznám nic lepšího.

Zdenka 01.12.2014

zkuste vyzkoušet tohle http://www.cannaderm.cz/exema-zklidnujici-krem-50g-8032000000 mě to moc pomohlo….

Simona 08.12.2014

Přesně tento produkt mám a používám pravidelně na ekzémy… Exema je na ekzémy moc dobrá

Sissinka 19.05.2015

Ahojte, vidím, že tu nabízíte různé přípravky na ekzémy, ale nemáte někdo zkušenost s léčením přes homeopata? Chtěla bych to zkusit touto cestou, chemie mi bohužel ne a ne pomoci :-/

Liduška 21.05.2015

Ahoj, jj, já jsem léčila dcerku s doktorem Sehnalem přes homeopatika a výsledek je super, po ekzému skoro ani památka, zkus si zajít na první schůzku a uvidíš, co ti řekne, určitě ale nebudeš zklamaná, za ty peníze to stojí ;)

Sissinka 24.05.2015

Díky, tak já to zkusím… a jak to probíhá na té první schůzce? Co je na ni potřeba? :-/

Andrea 26.05.2015

Já jsem teda neléčila ekzém, ale bradavice a musím určitě doporučit homeopatii.. Používala jsem několik metod a ne a ne se toho zbavit, dokonce jsem podstoupila i vypalování (strašně to bolelo), ale bezúspěšně… Nakonec mi pomohly homeopatika a už 15 let mám jen jizvičky, byla jsem dost překvapená (mile)... Jinak co se týká té první schůzky, tak je strašně důležité, na jakého doktora natrefíš, od toho se pak všechno odvíjí... zkus se mrknout na tento článek, tak máš napsané, jak to probíhá www.homeopatie-sehnal.cz/homeopaticka-poradna/

Sissinka 20.06.2015

Takže on z povídání zjistí, co by mohla být příčina mých problémů a potom navrhne lék, který by mi mohl pomoci? :-/ A co když budu měsíc na lécích, které mi nepomohou? Neuškodí mi to? :-/

Andrea 24.06.2015

Stát se to samozřejmě může, i homeopat je člověk, ikdyž mi občas přijde, že je spíš kouzelník… Ale dobrý homeopat si dá záležet na tom, aby vybral ty správné, takže je třeba dobře vybrat, koukni hlavně na recenze…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:13
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:12
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat