Diskuse na téma Bylinky na lepší spánek

02. 08. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, poradíte někdo nějaké účinné bylinky na lepší spánek? Co se Vám osvědčilo?

Bára 10.08.2023

Já si kupuji ze stránek Solobeauty od firmy D-lab relaxace a vyrovnanost. Je to nejen na stres a úzkost, ale právě u zlepšuje spánek, posiluje imunitu. S tím jsem spokojená.

Zuzka Bára 22.08.2023

A je to taky přírodní? D- lab vůbec neznám, co to je za firmu? Jak dlouho to užíváš?

Bára Bára 24.08.2023

Je to přírodní francouzská nutriční kosmetika. Tyhle tobolky mají teda kompletně super složení https://www.solobeauty.cz/relaxace-a-vyrovnanost--d-lab-complexe-lacher-prise-/ a můžou to i těhotné a kojící, což je fajn. :) Já beru 2x ráno a teď druhý měsíc a je to poznat. Cítím se víc v klidu a spánek mám konečně vcelku celistvý.

Zuzka Bára 27.08.2023

Super, děkuji za odkaz. Musela jsem si teda vyhledat část toho složení, ale ty houby tam jsou super. O těch jsem už taky hodně četla jak jsou prospěšné. Prošla jsem to a objednala jsem i něžnou ženskost, na to jsem také zvědavá. Tak snad to pomůže.

Elininka 08.08.2023

Holky, za jak dlouho Vám tyto bylinkové doplňky zabraly? Napíšete jak je užívat?

Dubova Elininka 12.08.2023

Stačí si dát 2 - 3 tobolky Sleepgreenu zhruba 30 minut před spaním a máte klid. Já spím krásně celou noc, nebudím se a navíc jde o bylinky, takže nemá žádné vedlejší účinky.

Dubova 06.08.2023

Zdravím, doporučím tento bylinný doplněk, který opravdu skvěle funguje www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60996-sleepgreen


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat