Diskuse na téma Darování jako přivýdělek?

08. 08. 2023 | Peníze a právo

Mám takovou asi osobní otázku, zajímalo by mě kolik z vás chodí darovat plasmu, krev či cokoliv dalšího kvůli té finanční odměně a zda to nese nějaká rizika?

Veronika 14.11.2023

Byla jsem jednou ze zvědavosti na plazmě. :-)

Andrea 09.11.2023

Cauky, muzu se podivat nekde na nejake podrobne info pls co je vsechno k tomu potreba dodrzet, kde jsou jake odberove mista apod? dekuji moc

Janicka Andrea 10.11.2023

Ahojky, jasne mrkni na https://www.caraplasma.cz/darujte-krevni-plazmu tam najdes vsechny informace ktere hledas :)

Švary 27.10.2023

Vyplatí se to vůbec?

Líňa 21.09.2023

Párkrát už jsem byl ale rozhodně ne kvůli přivýdělku, na tom se zbohatnout nedá.

Marťa 12.08.2023

Já ano. Chodím do caraplasmy, dávám teda jen plasmu, kdev nemohu, na to jsou přísnější kritéria. Nic jiného jsem zatím nedarovala. Beru to jako něco za něco. Už chodím asi půl roku, mají občas i nějaké dobré akce a program pro dárce, tak je to takové milé.

anastaziaa Marťa 22.08.2023

Děkuji za názor! Já jsem nad tím právě přemýšlela. Ale nidky jsem nic nedarovala ani nidke nebyla, takže se toho trochu bojím, ale peníze navíc by se mi docela teď hodily.

Marťa Marťa 24.08.2023

Bát se nemusíš, víc jak 2x do měsíce jít stejně nemůžeš. Já teda chodím jen jednou. Ale to je samozřejmně na tobě. Mě to tak vyhovuje a cítím se dobře. Klinika je jinak dobrá https://www.caraplasma.cz/, tak třeba ji najdeš i ve svém městě. Nikdy mě nic nebolí a po odběru si dám vždy něco dobrého a kafčo a jedu domů.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat