Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma tepelný zářič

Romana8 27. 05. 2014

Zdravím, nevíte, kde v Praze shánět telepné zářiče na zahradu/terasu? Máte je někdo? Děkuji za odpovědi

Laugher

26.01.2017

www.tepelne-zarice.cz

Neregistrovaná/ý - Editta

26.07.2014

Tak to je super, nemusíme řešit, až bude čas, tak si tam zajedem, díky :)

Editta | 24.07.2014
To je bezva tip, holky, taky si ho na podzim pořídíme :) Jak rychle jsou schopní jej objednat?

Tam mají všechno zboží na skladě, takže si to rovnou odvezeš :)

Editta

24.07.2014

Sandriskaa | 23.06.2014
Ahoj, taky si ho chcem na podzim koupit, je to super věc, známá ho má a odkázala mě na tyto stránky: grilykrby.cz. Sídlí prý v OC Harfa :)

To je bezva tip, holky, taky si ho na podzim pořídíme :) Jak rychle jsou schopní jej objednat?

Romana8

25.06.2014

Sandriskaa | 23.06.2014
Ahoj, taky si ho chcem na podzim koupit, je to super věc, známá ho má a odkázala mě na tyto stránky: grilykrby.cz. Sídlí prý v OC Harfa :)

Jé děkuji ti za odkaz, určitě se tam pro něj brzy vypravíme, i když ted si budem užívat už snad spíš sluníčka.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Kuřecí plátky s cuketou

Kuřecí plátky s cuketou

6 hlasů
55min 475 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kotlety pečené v mrkvi

11 hlasů
2h a 5min 398kJ 110 Kč

Recept na kotlety pečené v nastrouhané mrkvi.

Pestrý zeleninový salát

27 hlasů
30min 562kJ 75 Kč

Podzimní zeleninový salát.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více