Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodlouzeni vlasu

Sandriskaa 09. 06. 2014

Ahoj dámy, je tu některá, která byla na prodloužení vlasů ? :-) Nějaky rady, zkušenosti, tipy? :) díky

Neregistrovaná/ý - Laura

25.05.2018

Dekuji, miluji sve rovne vlasy ale do spolecnosti si jej rada natocim, takze to budu moci i s klipecky.

Neregistrovaná/ý - Beata

20.05.2018

Ano tady se o tom pise clip-vlasy-levne.cz/vlasy-remy-100-lidske-100g-evropsky-typ/1-clip-in-vlasy-53cm-100-lidske-remy-100g-cerna.html...kulmovani bych se tez nebala.

Neregistrovaná/ý - Laura

13.05.2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 08.05.2018
Doma ma vlasky ze stranky clip-vlasy-levne.cz a jsem s nimi moc spokojena, vysledek vypada vzdy prirozene a nikdo nic nepozna.

A maji i treba kudrnate, nebo jak se s nimi da doma pracovat?

Neregistrovaná/ý - Beata

08.05.2018

Doma ma vlasky ze stranky clip-vlasy-levne.cz a jsem s nimi moc spokojena, vysledek vypada vzdy prirozene a nikdo nic nepozna.

Neregistrovaná/ý - Kroketka

13.06.2016

Neregistrovaná/ý - Viky | 08.06.2016
Je v hotstyle na ty příčesky nějaká záruka? A za jak dlouho vám přišly domů?

Záruka je v dnešní době asi na všechno, já odtud zatím žádný clip in ani jiný příčesek k prodloužení nemám ale co sem se dívala tak na stránkách mají informace k doručení http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/ taky plánuju koupit. Dostala jsem od muže penízky k narozeninám tak si udělám radost:)

Neregistrovaná/ý - Kroketka

13.06.2016

Neregistrovaná/ý - Viky | 08.06.2016

Záruka je v dnešní době asi na všechno, já odtud zatím žádný clip in ani jiný příčesek k prodloužení nemám ale co sem se dívala tak na stránkách mají informace k doručení http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/ taky plánuju koupit. Dostala jsem od muže penízky k narozeninám tak si udělám radost:)

Neregistrovaná/ý - Viky

08.06.2016

Neregistrovaná/ý - Malina | 26.05.2016
Můžu doporučit clip in odtud http://www.hotstyle.cz/ Jsou kvalitní, netřepí se a nevypadávají. A dávají ke každé sadě i náhradní clip in sponky zdarma

Neregistrovaná/ý - Malina

26.05.2016

Můžu doporučit clip in odtud http://www.hotstyle.cz/ Jsou kvalitní, netřepí se a nevypadávají. A dávají ke každé sadě i náhradní clip in sponky zdarma

Neregistrovaná/ý - Nikola

25.05.2016

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 25.05.2016
tak jsem si prošla ty stránky a je to ten, pražský, který jsem myslela. Každopádně nevím, co konkrétně vás zajímá.. Já si vlasy prodlužovat nechala právě zde na doporučení a nemůžu vůbec nic vytknout a za sebe doporučuji .. :)

Zapátrala jsem a vše co mě zajímalo jsem našla i na jiných serverech. Každopádně děkuji za odezvu, teď už tam jen zavolat a domluvit se

Neregistrovaná/ý - Zdenka

25.05.2016

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 25.05.2016
Myslím, že to je ten, který myslím ... Praha, že ano?!

tak jsem si prošla ty stránky a je to ten, pražský, který jsem myslela. Každopádně nevím, co konkrétně vás zajímá.. Já si vlasy prodlužovat nechala právě zde na doporučení a nemůžu vůbec nic vytknout a za sebe doporučuji .. :)

Neregistrovaná/ý - Zdenka

25.05.2016

Neregistrovaná/ý - Nikola | 22.05.2016
Ahoooj, máte prosím někdo zkušenosti tady s tímhle salónem? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy a tohle mám poměrně blízko a zatím jsem nic špatného o tomhle salonu na internetu nenašla.. http://www.prodluzovani-vlasu-simplyhair.cz/ Víte jak se říká.. Důvěřuj, ale prověřuj. Přece jen to není levná záležitost. Díky za postřehy.

Myslím, že to je ten, který myslím ... Praha, že ano?!

Neregistrovaná/ý - Nikola

22.05.2016

Ahoooj, máte prosím někdo zkušenosti tady s tímhle salónem? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy a tohle mám poměrně blízko a zatím jsem nic špatného o tomhle salonu na internetu nenašla.. http://www.prodluzovani-vlasu-simplyhair.cz/ Víte jak se říká.. Důvěřuj, ale prověřuj. Přece jen to není levná záležitost. Díky za postřehy.

Neregistrovaná/ý - Anet

24.08.2015

Nechávali jste si někdo prodloužit vlasy metodou micro ring v salonu hotstyle v brně v řečkovicích? jak jste byly spokojení stím?

StankaHoy | 09.07.2014
No tak holky doporučuji prodloužení vlasů normálně v salone. Já jsem byla teda v Praze ( nevím, odkud jste vy) ale určitě doporučuji je to salon COOL (www.cool-praha.cz) No já jsem moc spokojná.

Ajo v Praze, no to vůbec nevadí, Jsem tam víc než často :)) Tak Díky za doporučení :)

No tak holky doporučuji prodloužení vlasů normálně v salone. Já jsem byla teda v Praze ( nevím, odkud jste vy) ale určitě doporučuji je to salon COOL (www.cool-praha.cz) No já jsem moc spokojná.

Neregistrovaná/ý - Karmen

23.06.2014

StankaHoy | 18.06.2014
Ahoj Sandriskaa A jak si to představuješ? Chceš clip in nebo jako prodloužit vlasy jako normálně ? Já mám zkušenosti s obojím, ale záleží, co chceš.

Ahoj taky by me to zajimalo, jelikoz mam tedka dost znicene vlasy, tak bych chtela co nejsetrnejsi metodu prodlouzeni, nechci zadny taveni apod...ale ani ne clip in ...Nejaka rada prosim ?

Ahoj, no právě clip iny asi ne e To bych si musela stále nanadávat a sundávat, spíš bych chtěla jít do prodloužení vlasů jako do nějakého salonu Takže spíš to no.

Ahoj Sandriskaa A jak si to představuješ? Chceš clip in nebo jako prodloužit vlasy jako normálně ? Já mám zkušenosti s obojím, ale záleží, co chceš.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Salát z polníčku a hub

Salát z polníčku a hub

10 hlasů
30min 1195 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh s brokolicí

21 hlasů
35min 331kJ 150 Kč

Dietní rybí pochutnání.

Polévka s jablečným moštem

18 hlasů
45min 254kJ 55 Kč

Recept na netradiční polévku s jablečným moštem.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více