Diskuse na téma prodlouzeni vlasu

09. 06. 2014 | Móda

Ahoj dámy, je tu některá, která byla na prodloužení vlasů ? :-) Nějaky rady, zkušenosti, tipy? :) díky

Laura 24.10.2023

Toužila jsem po copu, nechala jsem si vlasy prodloužit. Mám přímo tento culík a jsem velmi spokojená https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/75-clip-in-pricesky-culik-cop-japonsky-kanekalon

Kikina 23.12.2021

Pobočka je super, jsou tam příjemní a profesionálně mě poradili.

Jarka 21.12.2021

Vlasy-k-prodlouzeni mají pobočku v Brně a vlasy prodlužují přímo tam. Nedávno jsem u nich byla.

Amálka 18.12.2021

Nejvíc se mi líbí clipy, takže jsem si vlasy prodloužila pomocí nich.

Dorota 12.12.2021

Dívala jsem se na jejich stránky, kterou metodu jste zvolila. Mají jich na výběr víc.

Amálka 05.12.2021

Nedávno jsem si prodlužovala vlasy s materiálem od www.vlasy-k-prodlouzeni.cz. Jsem moc spokojená.

Romana 11.04.2021

to je super ty clipy, začala sem to teď hodně hledat na netu a v diskuzích a moc se mi to líbí

Alice 24.02.2021

mě se ty clip in vlasy taky zalíbily, líbí se mi ta forma toho přidělání a i kvalitou se dají sehnat ty clip in z pravých vlasů

Anna 26.12.2020

když už prodloužení vlasů, tak určitě klipy. Podle mně je to lepší a na údržbu mnohem jednodušší

Ally 24.11.2019

Nemusí tomu tak být, pokud vám je prodlouží profesionál kvalitním materiálem, vypadají přirozeně.

Lenka Ally 09.08.2020

jak se o takové vlasy staráte?

Laura 25.05.2018

Dekuji, miluji sve rovne vlasy ale do spolecnosti si jej rada natocim, takze to budu moci i s klipecky. :-)

Beata 20.05.2018

Ano tady se o tom pise clip-vlasy-levne.cz/vlasy-remy-100-lidske-100g-evropsky-typ/1-clip-in-vlasy-53cm-100-lidske-remy-100g-cerna.html...kulmovani bych se tez nebala.

Beata 08.05.2018

Doma ma vlasky ze stranky clip-vlasy-levne.cz a jsem s nimi moc spokojena, vysledek vypada vzdy prirozene a nikdo nic nepozna.

Laura Beata 13.05.2018

A maji i treba kudrnate, nebo jak se s nimi da doma pracovat?

Malina 26.05.2016

Můžu doporučit clip in odtud http://www.hotstyle.cz/ Jsou kvalitní, netřepí se a nevypadávají. A dávají ke každé sadě i náhradní clip in sponky zdarma

Viky Malina 08.06.2016

Je v hotstyle na ty příčesky nějaká záruka? A za jak dlouho vám přišly domů?

Kroketka Viky 13.06.2016

Záruka je v dnešní době asi na všechno, já odtud zatím žádný clip in ani jiný příčesek k prodloužení nemám ale co sem se dívala tak na stránkách mají informace k doručení http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/ taky plánuju koupit. Dostala jsem od muže penízky k narozeninám tak si udělám radost:)

Kroketka Viky 13.06.2016

Záruka je v dnešní době asi na všechno, já odtud zatím žádný clip in ani jiný příčesek k prodloužení nemám ale co sem se dívala tak na stránkách mají informace k doručení http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/ taky plánuju koupit. Dostala jsem od muže penízky k narozeninám tak si udělám radost:)

Nikola 22.05.2016

Ahoooj, máte prosím někdo zkušenosti tady s tímhle salónem? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy a tohle mám poměrně blízko a zatím jsem nic špatného o tomhle salonu na internetu nenašla.. http://www.prodluzovani-vlasu-simplyhair.cz/ Víte jak se říká.. Důvěřuj, ale prověřuj. Přece jen to není levná záležitost. Díky za postřehy.

Zdenka Nikola 25.05.2016

Myslím, že to je ten, který myslím ... Praha, že ano?! ;-)

Zdenka Zdenka 25.05.2016

tak jsem si prošla ty stránky a je to ten, pražský, který jsem myslela. Každopádně nevím, co konkrétně vás zajímá.. Já si vlasy prodlužovat nechala právě zde na doporučení a nemůžu vůbec nic vytknout a za sebe doporučuji .. :)

Nikola Zdenka 25.05.2016

Zapátrala jsem a vše co mě zajímalo jsem našla i na jiných serverech. Každopádně děkuji za odezvu, teď už tam jen zavolat a domluvit se :-p :-p

Anet 24.08.2015

Nechávali jste si někdo prodloužit vlasy metodou micro ring v salonu hotstyle v brně v řečkovicích? jak jste byly spokojení stím?

StankaHoy 09.07.2014

No tak holky doporučuji prodloužení vlasů normálně v salone. Já jsem byla teda v Praze ( nevím, odkud jste vy) ale určitě doporučuji je to salon COOL (www.cool-praha.cz) No já jsem moc spokojná.

Sandriskaa StankaHoy 11.07.2014

Ajo v Praze, no to vůbec nevadí, Jsem tam víc než často :)) Tak Díky za doporučení :)

Sandriskaa 23.06.2014

Ahoj, no právě clip iny asi ne e :-) To bych si musela stále nanadávat a sundávat, spíš bych chtěla jít do prodloužení vlasů jako do nějakého salonu :-) Takže spíš to no.

StankaHoy 18.06.2014

Ahoj Sandriskaa *1* A jak si to představuješ? Chceš clip in nebo jako prodloužit vlasy jako normálně ? Já mám zkušenosti s obojím, ale záleží, co chceš.

Karmen StankaHoy 23.06.2014

Ahoj taky by me to zajimalo, jelikoz mam tedka dost znicene vlasy, tak bych chtela co nejsetrnejsi metodu prodlouzeni, nechci zadny taveni apod...ale ani ne clip in :-)...Nejaka rada prosim :-)?

Adéla StankaHoy 17.06.2021

Co zkusit keratin nebo nano tape ? :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat