Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahoj, doporučíte filtr na vodu prosím? Zatím pro malou převařuji nebo beru balenou, ale chtěla bych doma něco, co můžu rovnou použít. Měli jsem u našich konvici, ale netuším co to bylo za značku.
Máme tuto, https://www.dionela.cz/filtracni-konvice-diona-max/c-115 a filtr měním cca 1× do roka. Jak jsem psala, jsem spokojená.
koukám, že je skleněná, máme malého prcka a sklo eliminujeme, ale šoupnu ji daleko na kuchyň :D Děkuji moc
skleněnou mám doma a úplně v pohodě :) Ale chápu, malé děti a sklo nejde dohromady :D Nejlepší kup.
Konvice je nejlepší, sice vyměnuješ filtr, ale není to na denní bázi. Máme ji od dionely, chuť rozdílná o mnoho lepší, bojujeme s vodou od počátku, co jsme na bytě.
Jakou máte prosím přesně a jak často tedy vyměňujete filtr?
Reklama
21. 3. - 20. 4.
Tento týden bude pro vás, Berani, plný dynamiky a nových výzev. Vaše energie je na vrcholu a je ideální čas pustit se do projektů, které jste si dlouho plánovali. Přestože jste přirozeně odvážní, zkuste k novým úkolům přistupovat s pečlivějš&... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.