Diskuse na téma Dobrý šampon na lupy a svědící pokožku

Dobrý večer, doporučíte dobrý šampon na lupy a svědění pokožky? Co se Vám osvědčilo a na tyto problémy zabralo?

Niccol 08.03.2024

Mě nejvíce pomohla kosmetika od Khadi a správná péče o vlasy a pokožku hlavy.

Erika Niccol 15.03.2024

Mohu vědět jaká správná péče a případně i jaký přesně produkt Vám pomohl?

Niccol Niccol 25.03.2024

Používám tento šampon https://www.khadi.cz/khadi-elixir-sampon-neem-balance-200-ml a k němu samozřejmě i kondicionér. Vlasy po každém umytí vždy u pokožky vyfoukám do sucha. Na vlhké pokožce se tvoří lupy a plísně. Přestala jsem také používat suché šampony, ty také nedělají dobře. Do vlasů sahám co nejméně a omezila jsem i vlasový styling.

Blanickova 20.12.2023

Značku taky znám a jak píše Ella - mají dobré produkty, taky s nima mám jen tu nejlepší zkušenost.

Ella789 18.12.2023

Holky, značka Repolar je záruka kvality - mají super produkty! Kupuju od nich tento šampon manželovi a já jsem od nich v létě měla pryskyřicová lak na plíseň na nohou.

Soňulka 16.12.2023

Moc děkuji za komentář i konkrétní odkaz! Na značku jsem četla hodně dobrých recenzí, takže ho objednám a vyzkouším.

Andanka 14.12.2023

Zdravím, já jsem pár značek zkoušela a nejvíc mi sedl šampon od Repolar, konkrétně tento www.gigalekarna.cz/produkt/repolar-abicare-shampoo-200ml Lupů mě zbavil úplně a pokožka hlavy mě už taky nesvědí.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat