Diskuse na téma Doplňky stravy 40+

19. 02. 2024 | Prosím o radu

Zdravím, holky jaké doplňky užíváte po čtyřicítce a proč? Vidíte na sobě nějaký pozitivní efekt?

Ella789 27.02.2024

Holky, teda to jsem nevěděla - myslela jsem, že jde jen o reklamu a marketingový tah. Pátrala jsem na internetu a je to pravda, kolagen se prostě musí tělu dodat - a já si říkám proč mám tak suchou pokožku, vrásky a horší kvalitu vlasů. Hned ho jdu objednat, to prostě musím zkusit!

Blanickova 25.02.2024

Můžu jen souhlasit! Kolagen je fakt nutnost pro každou ženu, protože s přibývajícím věkem se jeho produkce v těle snižuje a je důležité ho dodávat. Užívám Orcacollagen a jsem s ním moc spokojená, vyzkoušela jsem hodně kolagenů, ale tento má výbornou chuť, takže se dobře pije a díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Takže nemusím nic řešit a ještě navíc se dostanu na nejnižší cenu na trhu za kolagen. Tady se dozvíte víc informací www.orcacollagen.cz

Dominka_K 23.02.2024

Já teda nedám dopustit na kolagen, jen mě mrzí, že jsem ho nezačala užívat dřív. Ten efekt na pleť, hydrataci, vrásky, nehty, vlasy, klouby je prostě TOP!

Dankovka 21.02.2024

Mě by se hodilo něco na vrásky a suchou pleť - pokud máte někdo s něčím dobrou zkušenost, budu vděčná :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat