Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý večer, jaké dobré granule koupit pro dospělou kočičku? Jaká značka u Vás vede?
Jde o českou značku a hodně si zakládají na dobrém složení a surovinách, mrkněte na jejich stránky www.marppetfood.cz Když je krmivo bez obilovin, znamená to, že je lépe stravitelné, takže šetrné k zažívání kočičky.
my ji taky bereme, už jsme zkusily několik značek a tato vede. máme už staršího kocoura. občas mu jídelníček zpestříme i nějakou tou masovou vaničkou a vždy kvalitní, štavnaté kousky
Holky, co je to za značku, neznám ji. A proč by měly vadit obiloviny?
Zdravím, mrkněte na marppetfood.cz, od nich kupuju krmivo pro kočku já a spokojenost. Mají výborné složení, bez obilovin a zbytečných látek, takže je šetrné k zažívání.
zkusili jsme a spokojenost :) vzali jsme ted granule poprve a určitě ne naposledy
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.