Diskuse na téma Poradce ohledně přírodních principů

Jsem brňačka a hledám poradce, který by mi poradil s mým novým bytem... vyznávám přírodní principy a věřím v dopad rozmístění nábytku na duševní stav. V Praze jsem měla svého Feng-shui mistra. Máte někdo tip?

adelaida27 26.10.2014

Ahojec, no a proč se nezeptáš teda toho svého poradce „mistra“ feng-shui z Prahy? Třeba by ti doporučil a poradil nějakého takového mistra v Brně ;)

Tichavka 27.10.2014

Nazdárek, zkus se kouknout na www.angelstone.cz tam by měli mít i nějaké takové poradce, já ho teda nikdy nevyužila, ale kámoška říkala, že tam je… já si vždy z tama jen kupuju věcičky, takže nevím no, ale zkus mrknout, třeba najdeš :D

adelaida27 12.11.2014

Ahojky promiň, že píši tak pozdě, ale musela jsem řešit ještě něco jiného… ;) jinak jsem na odkaz koukala a děkuji, jen jsem tam teda žádnýho poradce nikde nenašla, tak nevím jestli jsem slepá a tupá nebo co… ;) tak jestli by jsi mohla upřesnit co a jak… ;)

No nějak jsem se koukala po Brně a hledala poradce, ale pořád marně… nicméně nevím čím to je, ale ani na tom odkazu jsem nic nenašla.. tak fakt nevím čím to, jestli jsem taky slepá nebo co :D ale rda bych to měla už vyřešené… :/

adelaida27 26.11.2014

no seš brňačka ne jak jsi psala? Tak tady na tom odkazu jak už tady visel, tak je přímo poradce a pro brno si neúčtuje cesťák ;) tak se kukni http://angelstone.cz/index.php?prodid=4802 nevím jestli seženeš nějakého lepšího. Zkus a uvidíš nebo už nevím kde jak a co :D

heééj tak to je super že si neúčtuje nic za cestu! Kukala jsem na to no a ty jsi jejich služby vyzkoušela? Nebo ne? Abych věděla jestli jsou dobří nebo ne... ;)

Laugher 21.02.2017

Takový poradce neexistuje


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat