Diskuse na téma Bezlepkové dobrůtky?

25. 11. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip, kde by se daly sehnat nějaké bezlepkové věci ale takové spíš speciality? něco opravdu dobrého? přijde mi, že v normálních kamenných obchodech toho moc nemají, nebo aspoň u nás na malém městě... tatínek je bezlepkář, ale velký gurmán a chtěla bych mu udělat k narozeninám radost něčím dobrým...

Lenka 28.08.2018

Super už mám doma od každé příchutě jeden, tak budu testovat :) nejvíc se těším na ty ovocné příchutě teda

Janča 03.07.2018

Aha, tak to se musím podívat tady u nás a nemají je třeba i v drogériích ? Protože těch je u nás dost.

Simča 02.07.2018

Já si je buď objednávám z lékárny www.pilulka.cz/probio-kase-banan-s-cokoladou-3x60g-topnatur nebo si pro ně zajdu tady někde do lékárny, když je zrovna mají :)

Lenka Simča 31.07.2018

Já mám třeba strach, co když mi to nebude chutnat, pak mi bude doma ležet zbytečně celá krabice, jako už se mi to stalo u jiných jídel :(

Janča Lenka 19.08.2018

Mají normálně i kusové pytlíky na prodej, co jsem se dívala .. asi je to novinka, takže je to fajn pro ty, co ty kaše neznají a chcou je vyzkoušet než si koupí celou krabici :)

39amalka 16.06.2018

Hezký den pekárna Bílovice peče bezlepkové potraviny- chleba,bagetky,mufinky a i dorty které jsou výborné

Simča 14.06.2018

Od té doby, co jsem na bezlepkové dietě, tak mi docela dost dlouho trvalo než jsem si na ni zvykla a hlavně než jsem našla potraviny, které jsou pro nás určené. Některé mi chutnaly míň a některé víc a mezi ty nejvíc oblíbené zatím jednoznačně patří kaše od top naturu.

Janča Simča 01.07.2018

Kde jsou prosím k dostání ? Nikde jsem nic takového neviděla ? :O

Laugher 21.02.2017

Nemám moc ráda bezlepkové potraviny

Hana0022 15.02.2015

Já je kupuju v Brně v obchodě Slunečnice na Lidické ;-)

Paraplinka 15.12.2014

Jojo, došlo to všechno v pořádku vždycky, žádný problém nebyl, pokud si dobře vzpomínám :-) a navíc když nakoupíš nad 1000,- myslím, tak je poštovné zdarma :-) takže fajn :-D teď asi objednám ještě na vánoce nějaký kafe odtam, uplně jsem dostala chuť na nějakou pravý italský zrnkový kafíčko :-D mňammm :-P

Selinka 28.11.2014

To je zajímavý tip, čtu to tady sice náhodou, ale možná taky něco objednám ;-) znáte to, budou Vánoce :-P a když ty potraviny přišly, byly dobré? a nestalo se třeba, že by měli prošlou trvanlivost? toho bych se totiž možná u objednávání jídla z eshopu bála... :-O

Paraplinka 26.11.2014

Ahojky, no já mám dobrou zkušenost s jedním eshopem, prodávají právě různé pochutinky atd. a bezlepkové mají třeba paštiky a teriny, to je myslím celkem dost "netradiční" ne? :-) tady mrkni kdyžtak, mají tam dost druhů myslím ;-) http://www.gourmet-partners.cz/bezlepkove-potraviny/kos-gurmansky-zazitek-6-x-90g.html


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat